Přijďte na FOTOEXPO 2019 a zúčastněte se jedinečné fotografické soutěže FOTOTALENT!

Přijďte na FOTOEXPO 2019 a zúčastněte se jedinečné fotografické soutěže FOTOTALENT!

Veletrh a festival FOTOEXPO 2019, největší akce svého druhu v Čechách a na Slovensku, letos připadá na datum 19. 10. 2019 a uskuteční se v prostorách Národního domu na Vinohradech v Praze.

Čekají vás exkluzivní besedy, workshopy a audiovizuální projekce známých fotografů.

Součástí festivalu bude také prezentace předních značek fotografické techniky a příslušenství a tematické stages s možností volného fotografování exotických a glamour modelek. V sekci cestovatelské fotografie si budete moci poslechnout zajímavé cestovatelské přednášky.

Prohlédněte si fotografie z loňského ročníku FOTOEXPO…

Již po šesté se na letošním ročníku FOTOEXPO uskuteční souboj kreativních nápadů stovek fotografů v populární fotografické soutěži pro širokou veřejnost FOTOTALENT.

Umíte se na svět dívat očima fotografa a baví Vás výzvy? Ať už hledáte inspiraci v přírodě, lidech nebo technických věcech, Vaše fotografické schopnosti prověříme v rámci čtyř zajímavých témat:

Moderní architektura – Jsou dechberoucí, provokativní, odpuzující i nádherné. Možných úhlů pohledu na ně je nepřeberné množství. Cestuje se za nimi po celém světě nebo kolem nich denně procházíme. Zachyťte hledáčkem svého objektivu skvosty moderní architektury.

Pulsující příroda – Hýří všemi barvami a je oázou klidu a harmonie. Umí být ale i divoká a nebezpečná, plná nástrah a dobrodružství. Zvěčněte svůj pohled na ní, možností je mnoho.

Lidé v pohybu– Každý den se skládá z mnoha okamžiků, neustále se něco posouvá dopředu a věci se mění. I lidské tělo je neustále v pohybu. Sportovní zápolení nebo ladné či rozevláté křivky lidských siluet dávají nepřeberné množství možností pro kreativitu a fantazii.

Cestovatelská fotografie – Pestrý život domorodců – Rozmanitost kultur, zvyků a činností lidí různých kontinentů vybízí k zachycení okamžiků, které jsou pro každého z nás něčím zvláštním. Nahlédněte prostřednictvím svého objektivu pod pokličku zvyklostí lidí z exotických míst, jejich každodenních pracovních činností i zábavy.

Zašlete nám své unikátní snímky a získejte hodnotné ceny a prezentaci v médiích. Zpracovaná témata zasílejte na e-mail fototalent@terinvest.com do 30. 9. 2019. Odborná porota rozhodne o nejlepší fotografii každé kategorie.

Vyhlášení výsledků soutěže a předání hodnotných cen proběhne při příležitosti konání veletrhu a festivalu FOTOEXPO 2019, dne 19. 10. 2019 v prostorách Národního domu na Vinohradech v Praze.

Více o FOTOEXPO a soutěži FOTOTALENT najdete na www.fotoexpo.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: