Poslední možnost přihlásit na Mistrovství ČR v autostopu!

Poslední možnost přihlásit na Mistrovství ČR v autostopu!

Mistrovství ČR ve stopování má za sebou tři úspěšné ročníky a letos se chystá další! I letos se v souvislosti s akcí koná dobročinná sbírka! Chcete být taky součástí?

Letos se koná už 4. ročník Mistrovství ČR v autostopu.  V roce 2014 se jelo na Gibraltar, v roce 2015 do Athén a loni do bulharského Primorska. Letošním cílem je ukrajinská Oděsa s tím, že cestou tam musí posádky projet přes Varšavu či Kyjev a cestou zpět Sarajevo. Trasa je dlouhá cca 5500 km.

Start: v sobotu 17. 6. 2017 v 8.00 od  CK JEDU.cz na Letné u stadionu Sparty
Trasa závodu: Praha – Oděsa – Praha

Opět pojede 12 smíšených či pánských posádek vybavených GPS lokátory a stejně jako loni budou vkládat své zážitky a fotky na web závodu www.jedu.cz/stop a tím bojovat o přízeň publika. Posádky cestou plní 5 úkolů, jako např. musí podojit ovci, navštívit pivovar, vykoupat se v moři nebo si nechat uvařit národní jídlo. Vše fotí a dávají na web a na Facebook.

V Oděse  budou mít přesně  24 hodin pauzu a cílem je Praha. Sečtou se body za rychlost a body za podporu publika, resp. vybrané peníze pro Konto Bariery. Akce má charitativní přesah, protože se vybírají peníze pro konkrétní skupinu vozíčkářů. Loni jsme vybrali 50000 Kč pro mladé  basketbalisty na vozíku.

Diváci budou moci podpořit svou posádku formou dárcovské DMS ve prospěch Konta Bariery. Láká vás možnost se takového stopovacího závodu zúčastnit? Více informací a přihlášky najdete na www.jedu.cz/stop. Přihlásit se je možné do 30. 3. 2017!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: