Pořiďte si trička, nálepky nebo cestovatelskou hru!

Pořiďte si trička, nálepky nebo cestovatelskou hru!

HedvabnaStezka.cz připravila pro své fanoušky a hravé cestovatele skvělé dárky!

1. Sada 4 stolních her

Známá grafička a ilustrátorka Lucie Ernestová ve spolupráci s HedvabnouStezkou.cz přináší konečně pravé cestovatelské stolní hry. Nejlepší z nich vás provede, jak jinak než Hedvábnou stezkou. Samozřejmě i ostatní hry sotjí za to a nesou názvy: Objevitelská, Evropou křížem krážem, Horolezecká čtyřka a Honba za pokladem! Mnohem více se o jednotlivých hrách dozvíta v článku 4 vtipné a graficky vypiplané cestovatelské hry.

Nejen děti, ale i dospělí ocení poučnou a veselou zábavu, kterou si můžou vzít s sebou do přírody, k vodě i na dlouhé přejezdy vlakem. Běžná cena je 290 Kč, čtenáři HedvabneStezky.cz mají zvýhodněnou cenu za 220 Kč. Objednávejte na katerina.karlova(@)hedvabnastezka.cz.

2. Veselá trička HedvabneStezky.cz

Dva typy bavlněných triček v dámském i pánském střihu je další z věcí, které jsme pro vás připravili. Navíc si můžete vybrat mezi oranžovou a modrou barvou. Slogan „Cestuji, tedy jsem!“ z vás udělá pravé cestovatele. Pozor, triček je jen omezený počet! Objednávky posílejte na katerina.karlova(@)hedvabnastezka.cz. Cena je 250 Kč.

3. Nálepky s cestovatelskou tématikou

Polepte si cestovatelské deníky, auta, kola, učebnice i sportovní výbavu tematickými nálepkami HedvabnaStezka.cz. Ukažte všem okolo, že jste cestovatelé s velkým C. Objednávky posílejte na katerina.karlova(@)hedvabnastezka.cz. Cena 15 Kč.

Všechny tyto dárky pro radost si můžete vyzvednout a zaplatit cash v pražském i brněnském Klubu nebo na našem stánku při Festivalu Kolem světa Praha a Rajbas Blansko. Pokud se rozhodnete pro poštu, musíte k celkové částce připočíst 90 Kč poštovné a balné. V objednávce na mailu katerina.karlova(@)hedvabnastezka.cz uveďte prosím, jaký způsob platby a převzetí si budete přát.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: