Pokeat: když chcete jíst zdravě a plnohodnotně kdykoliv a kdekoliv na světě

Pokeat: když chcete jíst zdravě a plnohodnotně kdykoliv a kdekoliv na světě

Skloubit hektický život na cestách se zdravým stravováním a vůbec životním stylem může být někdy opravdu náročné. Pokud zalovíte v paměti, jistě si vzpomenete na spoustu situací, kdy jste svému tělu dali řádně zabrat. Ať je to fast food při dlouhém čekání na letišti, nekvalitní stravování na dlouhém treku nebo pobyt v zemích, kde se zkrátka plnohodnotné jídlo shání těžko.

Existuje spoustu doporučení a nápadů, jak s podobnými situacemi bojovat. Hlavní je ale být vždy připraven na to, že před dlouhou cestou vlakem nestihnete koupit svačinu nebo se vám v novém městě nechce za tmy hledat otevřenou restauraci. Vhodnou alternativou může být Pokeat, zdravé jídlo v praktickém balení, které můžete mít vždy v kapse a otevřít jej právě v takovýchto nepředvídatelných chvílích.

Tři příchutě a dokonalé složení

Tak trochu revoluční Pokeat je na trhu teprve od května 2018, ale své zákazníky už si našel nejen mezi sportovci, ale právě i mezi cestovateli. „Výzkum, který předcházel uvedení Pokeatu na trh, dovedl toto jídlo k naprosto zdravému a přírodnímu složení. Obsahuje zejména nejdeficitnější makronutrienty v naší stravě, má vysoký obsah bílkovin, vlákniny a Omega3. Není v něm žádný přidaný cukr ani škodlivá chemie a je vhodný i pro lidi s intolerancí na lepek. Vyrábí se v České republice a zároveň je lokální i velká část použitých surovin,“ vysvětluje Michal Kočí ze společnosti Future foods, která Pokeat vymyslela.

V redakci jsme měli možnost novinku vyzkoušet a překvapilo nás, že tak zdravé a vyvážené jídlo může být také velmi chutné a lákavé. „V současné době máme pro zákazníky připraven Pokeat ve třech příchutích. Limeta a citrón, skořice a jablko a od září také příchuť višeň a kakao. Smělé plány do budoucna samozřejmě máme, ale v tuto chvíli je třeba, aby se portfolio klientů na našem domácím trhu zvětšovalo, a především aby naši klienti byli s naším produktem maximálně spokojeni,“ shrnuje Michal Kočí.

Pro koho se Pokeat hodí

Cestovatelé baťůžkáři, expedičníci mířící do odlehlých koutů světa, rodiče cestujícíc s dětmi, milovníci zdravé stravy, milovníci treků a outdoorových aktivit kdekoliv na světě. Ti všichni by mohli při svých výpravách ocenit Pokeat, který můžete mít stále nachystaný v batohu, kapse či kufru a použít jej v nejnutnější situaci nebo ho používat jako pravidelnou svačinku kdekoliv a kdykoliv. Stále připravené chutné a zdravé jídlo vám dodá větší svobodu, ušetří čas a pozitivně ovlivní vaše zdraví.

Co považujeme za největší plusy?

  • Praktické, lehké a nezničitelné balení
  • Skvělá chuť
  • Skladnost
  • Opravdu vyvážené složení
  • Vhodné i pro děti

Shledali jsme snad jediné mínus. Zatím totiž chybí slaná alternativa jídla Pokeat. Ocenili bychom třeba špenátovou nebo dýňovou příchuť, která by směle mohla nahradit i hlavní jídlo v poledne či vydatnou večeři. Pokud výrobci časem přijdou i se slanou alternativou, dokáže při vypjatých situacích Pokeat nahradit stravu v podstatě pro celý den.

Zkuste si vzít Pokeat na svou příští cestu a uvidíte sami. Nakupujte na www.pokeat.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: