Podpořte vydání knihy Napříč Jižní Amerikou fotografa Pavla Svobody

Podpořte vydání knihy Napříč Jižní Amerikou fotografa Pavla Svobody

Náš dlouhodobý spolupracovník Pavel Svoboda se nedávno vrátil z půlroční cesty po Asii. V hlavě mu tam uzrála myšlenka, že již dozrál ten pravý čas na vydání jeho první knihy.

Knihy o jeho první velké cestě po Jižní Americe. Dva lidé, dva batohy, pět zemí a sedm měsíců dobrodružství. Pokud máte rádi Pavlovy přednášky, fotky i cesty, bude se vám líbit i jeho připravovaná kniha. Vydání knihy můžete podpořit jejím zakoupením v předprodeji za sníženou cenu na stránkách projektu na HitHitu.

Jak to začalo a proč Jižní Amerika?

Každý, kdo začne jednou cestovat, sní o velké cestě. Jižní Amerika k tomu přímo vybízí. Vyrážíme na 7 měsíců a 7 dnů na trase z Ekvádoru přes Peru a Bolívii až po nejjižnější ostrovy chilské Patagonie. Kočujeme s příznivým letním klimatem od severu na jih. Autobusem, pěšky, stopem. Každá země je jiná, ale každá neuvěřitelně krásná. Splněný sen.

Je na řadě si splnit další sen, a to vydat první knihu. Cílem je předat příběh o svobodě a životě na cestě v kvalitním knižním provedení charakteru fotografických knih. Nebude to klasický cestopis s převahou textu, ani čistě fotografická kniha, ale fotografický cestopis. Rozhodl jsem se knihu vydat bez podpory nakladatelství, vlastním nákladem. Proto chci využít tento projekt a tímto vás požádat o pomoc s vydáním knihy jejím zakoupením v předprodeji.

Fotografická kniha Napříč Jižní Amerikou bude mít formát 23 x 21 cm o rozsahu zhruba 150 stran. Kniha bude obsahovat přes 100 celostránkových barevných fotografií + cca 50 stran čtení o této dobrodružné cestě. Termín vydaní je konec září 2017. Křest knihy proběhne na začátku října v Praze.

Pavel Svoboda (*1985) je geograf, fotograf a nadšený autor cestopisných projekcí, které již měly po celé ČR přes 300 repríz. Život mu doslova naruby obrátilo půlroční studium na Islandu. Od té doby podnikl řadu dobrodružných cest až zmíněnou sedmiměsíční cestu Napříč Jižní Amerikou. Ta se natolik vydařila, že ho inspirovala k další půlroční cestě, tentokrát do Asie, ze které jsem se vrátil na jaře roku 2017. V současnosti chce vydat svou první fotograficko-cestopisnou knihu. Více na webu www.photo-svoboda.cz či Facebooku.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: