Outdoorové hodinky, které vás nenechají ve štychu

Outdoorové hodinky, které vás nenechají ve štychu

K létu patří nekonečné objevování, chození na túry, výlety a čundry. Ať už vaše kroky zamíří v následujících měsících kamkoliv, rozmyslete si, zda nepotřebujete spolehlivého parťáka. Na mysli teď máme hodinky T-Rex 2, nejnovější model od globální značky Amazfit. Jsou ideální do přírody, vydrží ty nejnáročnější podmínky – byly totiž testovány v nejpřísnějších armádních testech, a dokáží změřit a monitorovat váš výkon od začátku až do konce.

Milovníci pěších výletů ocení především skvělou a velmi přesnou navigaci, která se opírá o dvoupásmový systém a pět satelitů a dokáže zaznamenat polohu v reálném čase. Její další výhodou a novinkou je i funkce možnosti nalezení nejkratší přímé trasy zpět do výchozího bodu. Nemusí se to zdát, ale tato vychytávka může opravdu přijít vhod. Do hodinek je zároveň možné importovat předem vybrané trasy, podle nichž následně můžete postupovat během výletu a sledovat svůj progres. Případně najít ty nové a dosud neobjevené díky velmi přesné lokalizaci a možnosti ovládání.

Hodinky Amazfit rainforest, T-Rex 2 Wild Green
Hodinky Amazfit rainforest, T-Rex 2 Wild Green

Skvěle fungující navigační systém doplňuje baterie s neuvěřitelnou výdrží. Model T-Rex 2 totiž vydrží na jedno nabití až 24 dní za normálního režimu používání, při náročném například se spuštěnou navigací to je 10 dní a pokud budete hodinky používat ve spořivém režimu, nabíjet je můžete až jednou za 45 dní.

A co všechno hodinky změří?

V modelu T-Rex 2 se skrývá až 150 sportovních režimů, osm z nich pak hodinky rozpoznají samostatně (umí rozlišit základní sporty jako například běh). Nabídka režimů je však široká a velkorysá. Kromě klasiky jako běh, chůze či jízda na kole, si můžete změřit aktivitu během lovectví, triatlonu, rybaření nebo golfu.

Hodinky se zaměřují i na snímání vašich zdravotních funkcí, díky čemuž můžete sledovat svůj pokrok v rámci sportování, zároveň zjistíte, jak optimálně vaše tělo funguje. Hodinky analyzují dech, tep, míru stresu i míru kyslíku v krvi. Během výstupů se můžete spolehnout na zabudovaný barometrický výškoměr a kompas.

Hodinky Amazfit, model T-Rex 2 Ember Black

Do extrémních teplot, vlhka i na ledovec

O hodinky se nemusíte bát ani v extrémním počasí. Prošly nejpřísnějšími armádními testy, které zjistily, že fungují v extrémních teplotách: mínusových i plusových. Další jejich předností je 1,39 palců velký HD AMOLED displej, který se svítivostí sahající až k 1 000 nit dokážete skvěle přečíst za každého počasí, v noci i ve dne pod jasným přímým sluncem.

Hodně skvělé muziky za dobré peníze

Hodinky jsou špičkou ve své cenové kategorii, v České republice přišly do prodeje 27. června a jejich cena na tuzemském trhu je 5 590 Kč. Vybrat si přitom můžete z několika barevných variant, všechny jsou samozřejmě inspirovány přírodou a jejími elementy. V nabídce najdete verze Wild green, Ember black a Astro black & gold. Své T-Rex 2 pořídíte na www.amazfit.cz a ve velkých elektro prodejnách za cenu 5 590 Kč.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: