Nová služba Airport Map od KLM usnadní pasažérům orientaci na letišti Amsterdam Schiphol

Nová služba Airport Map od KLM usnadní pasažérům orientaci na letišti Amsterdam Schiphol

KLM Royal Dutch Airlines představily novou aplikaci, která má pasažérům usnadnit orientaci na letišti Amterdam Schiphol.

Na letišti Schiphol probíhá mnoho transferů z jednoho letu na druhý od společnosti KLM. Airport Map má nyní za úkol jim jejich přestupy usnadnit. Aplikace bude dostupná přes KLM app při iOS a přes účet KLM na Mesengeru, Twitter a WeChat.

Plán jednotlivých podlaží

V plánu jednotlivých podlaží jsou dobře rozlišeny všechny „gaty“ pro přístup k letadlům. Všechny služby KLM jako check-in místa, lounge nebo kiosky najdete na mapě taky. Nejsou vynechány ani základní služby jako toalety, obchody nebo místa k odpočinku.

Jak to funguje?

Lokace konkrétního pasažéra je vyznačena tečkou na mapě, která se pohybuje tak, jak pasažér chodí. Díky tomu může odhadnout, jak daleko je od požadovaného cíle. Další informace jsou dostupné také naairportmaps.klm.com.

KLM na sociálních sítích

Od roku 2009 se společnosti KLM podařilo vybudovat pozici trendsettera na poli sociálních médií mezi leteckými společnostmi. Na sociálních sítích mají dohromady přes 25 milionů fanoušků. Přes Facebook, Messenger, Twitter, LinkedIn, WeChat a KakaoTalk denně vyřídí přes 100 000 notifikací, požadavků a dotazů. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu s fanoušky komunikuje 250 zaměstnanců v 9 světových jazycích.

KLM app překročila 2 miliony stažení pro iOS i Android. Každý den usnadňuje komunikaci s aerolinkami okolo 85 tisíc cestujícím při rezervaci letenek, online check inu, stahování boarding passů nebo sledování novinek.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: