Nová kniha fotografa Pavla Svobody: Napříč Jižní Amerikou

Nová kniha fotografa Pavla Svobody: Napříč Jižní Amerikou

Pavel Svoboda na svých dobrodružných cestách krásně fotí, o svých cestách rád energicky přednáší a nyní tu máme jeho první knihu.

Kniha Napříč Jižní Amerikou vypráví inspirativní a vizuálně silný příběh dvou mladých lidí o vysněné velké cestě. Kniha balancuje na hranici tradičních cestopisů a čistě fotografických knih. Vznikl tak cestopis s více než stovkou celostránkových barevných fotografií. Prožijte dobrodružnou výpravu, která během sedmi měsíců a sedmi dnů putovala z Ekvádoru přes Peru a Bolívii až na nejjižnější ostrovy chilské Patagonie. Autobusem, pěšky, lodí, stopem. Jižní Amerika je neuvěřitelně pestrá a krásná. Je to cesta za splněným snem. Cesta za absolutní svobodou

K zakoupení na www.photo-svoboda.cz či na všech cestopisných přednáškách autora, včetně festivalu Obzory, kde Pavel vystoupí s projekcí o Jižní Americe.

Pokud vás láká Jižní Amerika, rádi cestujete a fotíte, tato nová kniha by vám určitě neměla v knihovně chybět. Je plná outdooru, dlouhých treků, zajímavých postřehů a krásných fotek.

Pavel Svoboda (*1985) je geograf a fotograf na volné noze. Autor cestopisných přednášek, které již během stovek repríz spatřily tisícovky diváků. Pravidelně publikuje reportáže z cest v řadě českých médií. Po sedmiměsíční cestě Jižní Amerikou, se Pavel vydal na další velké půlroční dobrodružství na trase Moskva – Bangkok, o kterém nyní přednáší v rámci podzimního přednáškového turné. Více informací na webu www.photo-svoboda.cz či FB Pavel Svoboda Photography.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: