Norsko, Švédsko, Finsko a Pobaltí: Objevte krásu severských zemí

Norsko, Švédsko, Finsko a Pobaltí: Objevte krásu severských zemí

Třeba zrovna vy patříte k těm, kteří rádi objevují svět a tak i rádi cestují po Evropě. Severské země jsou sice chladnějšími, ale mají své jiné kouzlo, které vás osloví.

Každá země je svým způsobem jinak typická a každá svým návštěvníkům nabízí něco jiného. Mezi severské země patří mimo jiné Norsko, Švédko a Finsko, které jsou typické pro rybolov.

Polární kruh a nezapadající slunce

Chcete poznat místa, kde slunce v létě nezapadá? Pak se vydejte právě do severských zemí Skandinávie. Zajímá vás, jak vypadá polární kruh? Znáte jej jen z filmů, knih a z vyprávění? Splňte si svůj sen a objevte místo, kam se vypraví jen málokdo z nás. Většina totiž své dovolené tráví u moře, avšak i severské země, jsou něčím zajímavým a určitě stojí za to, je navštívit.

Co takhle poznat zemi tisíců jezer, kde je nedotčená příroda a tolik krás, že se budete bát svůj fotoaparát odložit. Zapomeňte chvíli na moře, slunce a pláže a zkuste něco originálního a výjimečného. Něco, co se vám vryje do paměti úplně jinak, než jste byli doposud zvyklí. Finské lesy, skalnaté hory, Laponsko určitě stojí za to, abyste viděli na vlastní oči a kochali se jimi.

Fjordy v celé své kráse

A co takové Norsko, země fjordů, vodopádů a překrásných vyhlídek, země která stále budí zájem nepoznaného a také výjimečného. Co zde můžete vidět? Tak třeba „konec světa“ Nordkapp. Zní to velmi zajímavě a lákavě a určitě se vám v hlavě rodí myšlenka na to, jak to tam asi může vypadat a co zajímavého na „konci světa“ můžete vidět.

Tak nenechte své myšlenky jen tak si pohrávat, ale své mysli ukažte skutečnost, která vás jistě očaruje. A čím se dále nechat očarovat? Tak třeba plavbou skandinávskými trajekty, která vám nabídne stoprocentně bohatý zážitek. Kochejte se při plavbě krásou skalnatých ostrovů a modrých fjordů.  Kdo nezažil, ten neuvěří, co všechno tyto krásné severské země dokáží člověku nabídnout.

Švédsko

Švédsko je zemí, kterou mnoho z nás zná kvůli hokeji anebo také proto, že si rádi nakupujeme nábytek v obchodním domě Ikea. Pokud však tuto zemi navštívíte, zjistíte, že si do paměti vryjete mnohem více informací o Švédsku a že rozhodně zažijete chvíle, na které budete velmi dlouho a samozřejmě i rádi vzpomínat.

Příroda je ve Švédsku skutečně krásná, na vlastní oči pak můžete vidět krásné ostrovy, jezera a malebná městečka. Romantika tu na vás dýchne na každém kroku a objevíte kouty Evropy, o kterých jste doposud ani netušili. Můžete také ochutnat místní speciality a věnovat se rybolovu. Zažít zde můžete i bílé noci, které jsou pro tyto země v létě typické.

Pobaltské krásky

Když už jsme u toho lákání na dovolenou, tak bychom vám rádi představili i Pobaltské země, které taktéž stojí za to, abyste je navštívili. Turistům, nabízejí malebnou krásu, která se vám vryje do paměti. Navštivte Litvu, Lotyšsko a Estonsko a jeho ostrovy.

Díky poznávacím zájezdům cestovní kanceláře Redok, si můžete své sny o cestování do severských zemí a Pobaltí splnit velmi snadno a vybrat si tak místo, kam byste se velmi rádi podívali a které byste chtěli poznat. Tato cestovní kancelář je prověřená a má mnohaletou tradici, proto je turisty hojně využívána. Specializuje se hlavně na poznávací zájezdy, ale najdete u nich i pobytové zájezdy u moře s výlety. Dopřejte si kvalitní výlety s průvodci, kteří vás provedou vytouženou krajinou, ze které budete odjíždět plní zážitků z krásných a příjemně strávených chvil. Můžete si vybrat nejen poznávací zájezdy do severských zemí jako je Finsko, Norsko, Švédsko, Dánsko nebo Pobaltské státy, ale i kamkoliv jinam na světě, kam byste se rádi vydali, ale sami si na to netroufnete. Určitě nebudete litovat toho, že jste se rozhodli právě pro cestovní kancelář Redok, která má za sebou tisíce spokojených turistů, jež jsou ji věrni.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: