Nenechte si ujít benefiční koncert pro RefuFest

Nenechte si ujít benefiční koncert pro RefuFest

Refufest si dává za cíl posílit vztahy mezi českou společností a migranty, kteří přišli do České republiky najít nový domov. RefuBenefice mu pomáhá se postavit na nohy. Pomoci můžete i vy.

Festival RefuFest vytváří prostor pro setkání lidí ze všech koutů světa. Díky hudbě, tanci, divadlu a různorodým prožitkům umožňuje lidem poznat blíže jiné kultury. RefuFestu chce ukázat, že Praha už není homogenním městem, ale stává se pomalu kosmopolitním centrem, kde spolu žijí lidé různých náboženství a národností. Přináší možnost podívat se za hranice stereotypů, které byly společností zavedeny a společně tak oslavit, co různorodost lidem nabízí.

Letos oslaví pražský RefuFest jubilejní 10. narozeniny a to se musí pořádně oslavit! Prvním předskokanem oslav bude 21.dubna benefiční koncert v Jazztime.

KDY: 21.4.2015

KDE: Jazztime

Cena: 100Kč

lístek za benefici můžete na pražském RefuFestu proměnit za lístek do tomboly

V letošním roce Vám v rámci pražského RefuFestu nabídnou 2 typy tomboly. Jedna bude určená pro děti a druhá bude RefuFood tombola. RefuFest je nejenom svátkem hudby a tance, ale i jídla. Budete tak moci vyhrát super klasické ceny i poukazy do restaurací, kurzy vaření či kuchařky.

Komunitní centrum InBáze vzniklo v roce 2006 s cílem vytvořit otevřený a bezpečný prostor pro migranty, kteří přicházejí do České republiky hledat nový domov. V rámci pražského komunitního centra InBáze vznikl jedinečný model integračního projektu, spojující jak aktivity komunitního charakteru, tak i poradenství a asistenční služby.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: