Navštivte veletrh Holiday World a vyhrajte dovolenou pro dva!

Navštivte veletrh Holiday World a vyhrajte dovolenou pro dva!

Letos v únoru se na výstavišti v pražských Holešovicích uskuteční 26. ročník prestižního festivalu Holiday World. Koná se od 16. do 19. února společně s 11. ročníkem gastronomického veletrhu Top Gastro & Hotel.

Jedna z nejvýznamnějších a nejprestižnějších událostí cestovního ruchu ve střední Evropě, a to jak pro odborníky, tak i širokou veřejnost, přinese v letošním roce nejenom množství novinek z Čech, Moravy a Slezska, ale i z velmi vzdálených koutů světa.

Součástí veletrhu budou také zajímavé workshopy, přednášky a semináře na aktuální témata v oboru. Během víkendu nebudou chybět filmové přehlídky WorldFilmExpediční kamera a jedinečné fotografické výstavy. Zájemci mohou také přijít ochutat dobroty z restaurace Klub cestovatelů.

V rámci veletrhu se můžete také zapojit do soutěže a vyhrát slevu na svou dovolenou a nebo exkluzivní zájezd pro dvě osoby od CK Čedok. Po zakoupení Vaší vstupenky na veletrh pošlete SMS ve tvaru HW mezera ČÍSLO VSTUPENKY na tel. č. 900 06 06 a vyhrajte jeden z více než 100 poukazů od cestovních kanceláří.

Všechny cestovní kanceláře, které přispěly svými kupony do soutěže pro návštěvníky, najdete na www.holidayworld.cz/zajezdy-za-milion. Kromě toho nabízejí svoje standardní služby, které můžete přímým spojením na jejich domovské stránky prostudovat a eventuálně jich využít.

Další informace naleznete na www.holidayworld.cz a www.top-gastro.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: