Letecká společnost Brussels Airlines otevírá „hotel ve vzduchu“

Letecká společnost Brussels Airlines otevírá „hotel ve vzduchu“

Společnost Brussels Airlines neustále pracuje na zlepšování komfortu svých klientů, a tak otevírá na palubě svého dálkového letadla unikátní „Boutique hotel in the air“. Chce tak svým hostům nabídnout více komfortu a zároveň zcela nový zážitek z cestování.

Prohlédněte si všechny fotografie k článku…

Brussels Airlines usiluje o to, aby pro cestující byla cesta stejně důležitá jako samotná cílová destinace. Společně se třemi novými vysoce diferencovanými třídami – Business, Premium Economy a Economy Class, s kvalitními výrobky a typickou begickou pohostinností nazývá svá nově kompletně upravená letadla A330 „Boutique hotel in the air“.

Pokud jde o belgický design, kvalitní materiál, jako je dřevo a kůže, byl vždy důležitý a inspirací pro interiér A330 se stala belgická secese a Victor Horta. Všechna sedadla mají bohatou texturovanou textilii, inspirovanou slavnými belgickými designéry jako Dries Van Noten.

Vzhledem k tomu, že kuchařské umění je pro Belgičany klíčové, tým Brussels Airlines se každoročně spojí s belgickým hvězdným šéfkuchařem, aby společně navrhli nabídku jídel pro Business Class na svých dálkových letech. Do svých letadel společnost nově zavede také samoobslužný bar, kde cestujícím nabídne výběr z osmi slavných belgických piv. Belgická vína, kávu a prémiovou belgickou čokoládu z Neuhausu osobně podává přátelská posádka letecké společnosti.

Společnost Brussels Airlines si udržuje pozici nejlepší transatlantické letecké společnosti investováním do své flotily pro dálkové lety, aby svým klientům v budoucnu ještě více zpříjemnila cestování.

Více na www.brusselsairlinec.com.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: