napiš na ildefonso (zaavinac) seznam tecka) cz
Proč ne v zimě? Je to zajímavější.
Ahoj,
Rád se domluvím na ildefonso (zavinac) seznam.cz
AHOJ,napiš mi prosím na meil [email protected]
Ahoj, já bych jela, ale mohu až koncem března.
Hledám kamaráda. partnera (40- 50 let )v jedné osobě pro společné cestování a poznávání neznámých krajin, zvyků domorodců, hor, sopek, moří a hezkých míst i běžných každodenních věci..prostě přítele pro život. Já 44/165/64 plzenanda s vyřešenou minulosti. Prosím pouze plzenáka nebo blízké okolí:o) Můj email : [email protected]
Nechystá se ne kdo letos v létě do Mongolska ?
Skupina , nebo jen parťák . Je mi 46
v polovině ledna 2020 na Srí Lanku na 3 týdny . [email protected]