Ahoj cestovatelé,
Hledám touto cestou milého spolucestujícího, který se mnou letěl 12.2.202 0 v 15.15 z Říma Fiumicino do Prahy (Alitalia). Vracel se s kamarády z Kuby, já z Argentiny, cestou jsme si vyprávěli o svých dovolených a dost jsme se pobavili při rozpačitých situacích, které cestování přináší. Neznám tvoje jméno, ani odkud jsi, ale chci tomu jít naproti. Pokud chceš, ozvi se na [email protected]. těším se
určitě napiš- [email protected]
Ahoj Ivet,ráda Tě kontaktuju-pokud písneš na tebe email .Díky
Najdu horolezkyni na společné zdolávání vrcholů ? Zatím mám v hlavě pár nápadů , ale nebráním se ničemu . Rád bych letos vylezl například na Mulhacen ve Španělsku , jako zajímavý výstup se zdá Džabal Tubkal v Maroku . Chtěl bych se pokusit zdolat tři " VELIKÁNY " Beneluxu během jednoho dne :-D ( nejvyšší hory Belgie , Holandska a Lucemburska které mají 694 m.n.m , 322 m.n.m , 560 m.n.m ) . Balkánské vrcholy Černé hory a Bosny a hercegoviny . Láká mě Švýcarsko a tak dále :-)
Je mi 33 a jsem z Vysočiny
Můj email je : [email protected]
Jela byste na podzim ( jestli budou otevřené hranice ) po jižní Itálii ? Klidně až na Sicílii , autem s obytnou úpravou . [email protected]
Ahoj. Omlouvám se, ale mám nějaké zdravotní problémy,
tak jsem požádala svou kamarádku Dášu, která založila email, kde
je možné se "zaregistrovat" a zorganizovat setkání.
Tak pište tam= [email protected]
Počítejte s tím, že váš email uvidí všichni ostatní.
D.