Už to tady jednou bylo a už je to tady zas: vytvořme partu cestovalů 55+, abychom nemuseli pořád dokola hledat někoho na cestování, na výlet, na zájezd, na dovolenou ..... Jestli máš zájem, tak setkání bude v Praze v sobotu 26.června. Podrobnější informace na mejlu: [email protected]
Ahoj.
Hledám parťáka na cesty, kratší i delší, lowcost a od všeho trochu, nejlépe z MS kraje. Je mi 46 a pár zemí už jsem navštívil (zejména J/JV Asie). Momentálně přemýšlím na podzim 2021 o Maroku na cca 3 týdny. Více mailem ([email protected]).
R.