Fistera=Finesterra(konec světa)
Ahoj Mikeši,
sranda, před týdnem jsem se vrátila ze svatojakubský cesty, šla jsem Camino francés z Pyrenejí, v téhle době je to tam úžasný, žádný davy jako v létě a navíc je to i levnějsí, vinice obtěžkaný hroznama, ze Santiaga je to na Finesterru necelých devadesát km, původně jsem měla v plánu dojít až sem, ale nakonec jsem radši jela do Madridu, stop je způsob dopravy poněkud nejistej a letadlo nečeká.. Můžu poskytnout informační brožury v aj k Finesteře
Ahojky,
ráda bych se k vám přidala, měla jsem v plánu cestu na Borneo s kamarádkami, ale nakonec nám to krachlo. Můžeš mi prosím poslat podrobnější info? Díky, Ivana
Ahoj Jardo,
ráda bych se k Vám také přidala, prosím o zaslání bližších informací. Díky Milena
Ahoj!nevím, zda je to ještě aktuální, ale nejspíš jsi myslela festival v Tuvě, autonomní republice v Rusku, který je proslulý hlavně svými zpěváky, schopnými alikvotního zpěvu. koná se někdy během července...jasně je podzim,ale třeba pro příští rok(já sám furt tak trochu špekuluju,že se tam vydám...).mnohem více o tom ví Petr Dorůžka,mistr na world music, který tam sám byl (měl dříve svůj pořad na rozhlase-vltavě).
Ahoj,
od 13.7.08 do zhruba 27.7.08 budu na Sardinii, nejede tam nebo nebude tam v této době náhodou taky nějaký
cestovatel(é,ka:)ke kterým bych se mohla při poznávání ostrova na den či více připojit..? Budu kotvit v okolí Castelsardo. Budu ráda, když se kdokoliv ozve ASAP (ať se zhruba domluvíme) třeba i kolaři:)
Ahojky :), no, termin - pak jsem trooosku omezena, ale kdyby to uz jinak neslo, tak by se i s tim mozna dalo neco delat..ale to nedokazu rict na 100%. Ka zamyslela spise Chile, Argentinu, ve Venezuele jsem byla, anebooo Stredni Amerika?!? Nechces spise psat na [email protected]?!? Zatim.. L. :)
Lucko, a to datum - do půlky září je jediný možný, nebo jsi v tomto, taky ještě ne tak úplně, rozhodnutá? Mně je taky celkem jedno kam, z tý Jižní Ameriky bych asi nejradši Salvador, Venezuelu nebo Karibský ostrovy...