Ahoj, v únoru 2022 se chystám "do světa", přičemž doba strávená na cestách není ničím ohraničená. Mám hrubý plán, co bych rád viděl a co bych rád dělal, ale podrobnosti se budou tvořit až za pochodu - to je ta krása, když člověk přestane na chvíli spěchat, vypadne z každodenního stereotypu a stane se (alespoň na několik měsíců) absolutním pánem svého času.
A tento "výlet" má už jenom jednu chybu na kráse - oproti původním plánům mi nyní chybí nějaká pohodová parťačka (25-30), co by ho ráda absolvovala se mnou!
Pokud tu nějaká taková slečna je, budu rád když se mi ozve na email [email protected]. Ahoj, Tomáš (29).
Krasnou nedeli vsem,
Touto cestou bych chtela najit partaka. Podobne hyperaktivniho blazna, jako jsem ja. Miluji sport, cestovani, hory a vse s horama spojene (VHT, lyzovani, skialp…).
Cestovani me neuveritelne nabiji. Neco uz nacestovano mam, ale je tady jeste spousta nepoznanych krajin. Vetsinou cestuju low-cost. Spani v aute nebo venku mi nedela problem. Ale peknym hotelem taky nepohrdnu. Proste zalezi na situaci.
Jsem vecna optimistka, nekdy trochu naivni, donekonecna budu verit v dobro lidi. Slovo „nejde“ pro me neexistuje. Neustale bych neco podnikala. Chci prozit zivot naplno, ne ho jen prezit. Miluju dobrodruzstvi. Nekdy jsem trochu neorganizovana, flegmaticka, ale vzdy spolehliva. Nemam rada samotu.
Jsem tricatnice, takze bych rada nekoho v mem veku. Ano vek je jen cislo, ale uplne nevim, jestli by 60ti lety pan zvladal me tempo, omlouvam se.
Jsem z Prahy, takze by bylo dobre, abys byl taky z Prahy. Obcas jsem trochu neduveriva, takze nejprve bych se rada potkavala u nejakeho sportu, v kavarne nebo jen na prochazce. Az pak bychom vyrazili nekam dale, stejne je to ted s cestovanim trochu slozitejsi ☹
Jo a rozhodne nepatrim mezi fanousky covid hysterie ;)
Ozvete se na email slecnazhor(at)seznam.cz
Budu se tesit
To jsou blbosti, prave jsis to napsal sam na sebe :D U toho covidu, to neni boj, to je o tom ze ze ty lidi si tvrdym dodrzovanim a nosenim respiratoru jen nici imunitu a mas i napsane od vyrobce ze ho mas mit leda 75min a ne 3 hodiny nekde ve vlaku :D O respektu je to nesmysl, sam cestuju do zahranici a nikde jsem nemel problem s respektem ale ano mas pravdu na respekt s rouskou a respiratorem jim kaslu. Nic se neudrzuje, Australii to lide take dodrzeli a do dnes tam nosi respirator a neni to vyreseno :D Takze jsi jen podlehl narizeni a modni vlne a zabalil to do sveho jako ze jses zodpovednej a uvedomelej clovek :D
Ahoj,
shanim partacku co by se pridala na kratsi i delsi vylety a cesty - spani v lese i pobyty, jedno i vice- denni vylety po CR nebo se treba zajet podivat na zimni Budapest.
Ted mam za sebou Camino (z Lisabonu, cca 700 km) a urcite do budoucna planuju dalsi podobne trasy.
Ozvi se nejlip na email [email protected]
Petr 36, Praha