Ahoj, já taky hledám někoho na cesty po světě. Budu mít 58 let. Zatím se věnuji skalnímu lezení, horskému kolu,lyžím... a když jsou lidi tak poznávání exotických krajin s horami. Zatím nemám odvahu vyrazit do hor v problémových oblastech sám a asi to vyplývá z toho, že jsem bohužel trochu nesmělý, že je moje angličtina velmi slabá a protže si nedokážu představit, že bych byl sám někde na velmi zajímavém místě. Mám takový vnitřní pocit, že prožitek z krásného místa je téměř nulový když je tam člověk sám. Musí k tomu být alespoň dva, nebo ten pocit mít komu předat.
Budete-li chtít, tak mi prosím odepište.
Přeji poznání hodně pěkných míst.
Zdenek
Ahoj, já taky hledám někoho na cesty po světě. Budu mít 58 let. Zatím se věnuji skalnímu lezení, horskému kolu,lyžím... a když jsou lidi tak poznávání exotických krajin s horami. Zatím nemám odvahu vyrazit do hor v problémových oblastech sám a asi to vyplývá z toho, že jsem bohužel trochu nesmělý, že je moje angličtina velmi slabá a protže si nedokážu představit, že bych byl sám někde na velmi zajímavém místě. Mám takový vnitřní pocit, že prožitek z krásného místa je téměř nulový když je tam člověk sám. Musí k tomu být alespoň dva, nebo ten pocit mít komu předat.
Budete-li chtít, tak mi prosím odepište.
Přeji poznání hodně pěkných míst.
Zdenek
Hledám parťáka(možno i přítele) na cestování kamkoliv a kdykoliv. Právě jsem skončila VŠ a chci začít úplně nový způsob života..Hlavně už být někde v teple..:)
Kontaktujte mě na: [email protected]
Moje fotky naleznete na: http://www.fotopatracka.cz/model/card.php?uid=45323&crd=1
Tel: 773 275 277
Díky Bára, 24 let:)
Ahojda, nevím jestli tyhle vánoce (před 14 dny jsem se vrátila z Afriky) ale příští rok bych opět ráda někam vypadla. Kamčatka, Aljaška, Barma, jižná Amerika...Co Ty na to ? :-) Terka, 32.
Ahoj Jene,
plánuji Mexiko, říjen - listopad 2012. Mám tam pár známých ekologických zemědělců a šamanů, takže to chci pojmout spíš jako vzdělávací akci.
Už delší dobu jsem sama a proto také cestujisama - je to úžasná zkušenost, ale přeci jenom ve dvou se to lépe táhne, takže proto jsem tu zabrouzdala do spolucestování a pročítám inzeráty.
Takže kdyby náhodou, tak se ozvi.
Káťa, 31 let, od Liberce
Ahoj lidi jsem 23 kluk ,ktery pracuje jako barman na lodi. mam pracovni napln 40 pracovnich dnu a 20 volnych v techto dnech cestuji,ale samotneho me to nebavi!!! hledam kohokoli kdo je v pohode a ma podobny problem jako ja..
doufam ze se tu nekdo najde Jirka