Chystám se letět na Ibizu. Jsem čerstvě rozvedený, sice to bolí, ale život jde dál. Konec léta se blíží, tak mám v merku odlet 7.9.2013, vše hradím. Chceš letět semnou. Mám rád humor a inteligentní lidi.
Podnikatel z Brna
602707007
Ahoj! Do dvou týdnů chci vyrazit na nějaký treking, slovinsko nebo slovinsko, ato nizkorozpočtově lpg+ stan a dobré boty. Nicméně jako obvykle jedu do anglie v polovině září vydělat na další půl roční výlet, po asii, indii, možná tentokrát i patagonie a dokonce i plachetnice, ale vše samozřejmě záleží na výdělku který proběhne na farmě v anglii od 15.září do konce října. Cestování po asii nebo americe samozřejmě nízkorozpočtově, zkušeností k tomu je dostatek :DD, akorát ty letadla často hodně zasahují do rozpočtů, ale to je jas. Uvítám dobrodruhy, práci mohu nabídnou. Můžeme začít už další týden s prvním výletem :) mailujte mi na : [email protected]
Hledam spolustoparku na Lotyssko Estonsko Litvu :)
Petr
Ahoj, je mi 21 let a rad cestuju, akurat vsichni v mem okoli tuto zalibu nemaji. Proto shanim kreativniho partaka nebo partacku na minimalne mesicni cestu do Spanelska, s minimalnimi naklady na cestu, cca 2500 Kc na zacatek a pote si budeme vydelavat jako poulicni umelci ( co a jak zdelim jen vaznym zajemcum). Predem nic neplanuji, jen se drzet pobrezi a na mistech kde se nam bude libit budem zustavat :) nejradsi bych jel co nejdriv, klidne zitra klidne za tyden :)
Arménie, Gruzie??? Max 10 dnů v srpnu. Odpo na [email protected]
Arménie, Gruzie??? Max 10 dnů v srpnu. Odpo na [email protected]
Zdravím, hledám nějakého pohodového člověka ve věku 18-35 (já 21), který by se rád vydal v termínu od 21.8 do 3.9. (14 dní) do Indie - přílet do Bombaje (12 700 zpáteční letenka z Prahy) s tím, že bychom cestovali podél pobřeží až do Goy, případně i dál, preferuju cesty za přírodníma skvostama, které dokáží vyrazit dech, ale rozhodně se nebráním i památkám atd.