Čau :D zatím neúspěšně hledám nějakyho blázna,nejlíp teda ženského pohlaví,na asi 2-3 měsíční cestu do hlavního města Mongolska Ulaanbaataru.Vyrazit bych chtěl na přelomu března a dubna.Na konktérní cestě se ještě dohodnem.Během ledna bych už chtěl začít řešit víza a cestovní pojištění,který je potřeba pro to,aby nám ten pas vydali.
Jinak ja jsem z Olomouckého kraje a je mi 20 let.
Ahoj,budu tam od 20/12, nejdriv surf a nejaka ta joga, pak cestovani. Mas uz plan? L.
Už jsme FULL, díky..
Jsme 2 pohodový baby a jedeme v termínu 14.12.-31.12.2015. Kdyby jste se někdo chtěl přidat, třeba klidně jen na vánoce, dejte co nejřív vědět. Poradí někdo, kdo byl na ostrově Camiguin, zda má význam tam jezdit v prosinci? Mělo by tam být zrovna období deštů. Díky moc. [email protected]