Práce v Oceánii
Oceánie

Něco jsem si z těch stránek přečetl a musím uznat, že pár možností tam je. Odpracovat se někde nedá celá částka na ubytování a jídlo a je tam minimální poplatek denně třeba 88 Kč (Samoa) nebo 108 Kč (Fidži). Je otázka, jestli se vyplatí pracovat v horku a vlhku za 44 Kč na hodinu, aby si to člověk snížil na uváděnou částku. Taky pláž může být pěšky dost daleko a taxi je drahé. Určitě se ale jedná o výbornou možnost pro poznání místních lidí, jejich kultury a způsobu života a pro poznání místního klimatu, tedy že to není takový ráj, jak to vypadá (i když třeba na Tonze nebo na Fidži v období sucha horko ani moc komárů nebylo). Stojí za to si přečíst toto, jeden komentář je i česky:
http://www.wwoofsamoa.com/category/visitor-stories/
Na své věci opravdu pozor, Polynésani krádež nevidí jako něco špatného. Na levnější poznání Polynésie je to vhodné, ale na levnější zajištění kombinace práce a pláže by asi bylo lepší zkusit najít něco třeba na Srí Lance (nabídky na HS byly). Minimálně letenky budou asi o 20000 Kč levnější.

Tak já uvidím tohle byl takový můj první výstřel do tmy kam bych se já osobně rád podíval...ale pojedeme nejspíš ve dvou takže se budem muset na nějaké destinaci shodnout :) ale je lepší být připraven a mít několik možností než pak být překvapen pokud něco nevyjde :)

1 3 4 5 6 7 11