Pěšky napříč Madeirou, Sylvie Korbařová

Ačkoliv napříč Madeirou nevede žádný oficiální trail, dostatek vody, upravené a přehledně značené stezky a celoročně příznivé klimatické podmínky představují v kombinaci s horským terénem a šťavnatou flórou přímo zhmotnění trekerského ráje. Pojďte s námi projít 100 km pěšky napříč Madeirou.

Datum
26. 9. 2023
Čas začátku
18:30:00
Typ
Přednáška - seriál o dlouhých štrekách
Pěšky napříč Madeirou, Sylvie Korbařová
Místo konání Místo konání Klub cestovatelů - Masarykovo nábřeží 22
Kraj Praha

Ačkoliv napříč Madeirou nevede žádný oficiální trail, dostatek vody, upravené a přehledně značené stezky a celoročně příznivé klimatické podmínky představují v kombinaci s horským terénem a šťavnatou flórou přímo zhmotnění trekerského ráje. 

Kdo si chce uprostřed zimy odpočinout od tmy a chladu a zároveň se prohřát na sluníčku a kvalitně protáhnout nohy, pro toho Madeira představuje přímo ideální cíl. Přechod celého ostrova měří 100 km, čítá 6.600 v.m. převýšení a vychází v průměru na 6 dní. Stačí si tedy jen v práci zařídit týden dovolené, sehnat letenky a vyrazit! 

Sylva s Matějem se na Madeiru vydali v březnu 2023, aby objevili nový kout Evropy a rozšířili si své trailové portfolio o další parádní kousek „krátkých dlouhých treků“. Kromě toho, že společně už mnoho let vyrážejí na dálkové procházky po Evropě i dál, ve svém volném čase se o své zážitky a tipy-triky dělí na jejich blogu www.cestujsemnou.cz

Vstupenky ZDE – doporučujeme koupit online s předstihem

Zajímavé vybavení

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: