Jaký dárek pořídit nadšenému cestovateli? Máme pro vás 6 tipů

Jaký dárek pořídit nadšenému cestovateli? Máme pro vás 6 tipů

Pokud hledáte dárek, která příjemně usnadní (nebo připomene) cestování, přečtěte si náš článek. Najdete tu 6 různých variant pro ženy, muže i rodinu. Pokračujte dál.

Cestování s dětmi bez zbytečného stresu

Cestování s dětmi může být trochu náročné, proto kamarádům s dítětem můžete pomoci a pořídit jim praktické dárky, díky nimž se jim cestování zase o trochu zjednoduší.

Vynikajícím dárkem jsou například koupací plenky, protože s nimi miminko může bezpečně do moře, rybníka i na přehradu. Mnoho maminek možná ani tento typ plenek nezná, takže jim udělají radost. K tomu nezapomeňte další výbavu. Kvalitní opalovací krém, nafukovací rukávky, veselou osušku, … taková cestovní sada se hodí vždy.

Jak rodině připomenout společně strávené chvíle? Nejlépe pomocí fotokalendáře. Každý měsíc nebo týden po otočení listu mile překvapí. Bude to fotka z dovolené u moře, na horách nebo u babičky? To už záleží na vás a vaší fantazii v grafickém editoru.

Kvalitní vybavení je základ

I když se v poslední době cestování příliš nedaří, není nutné ho absolutně zazdít. Naopak se mnoho lidí rozhodlo objevovat krásy Česka, což je jedině dobře. Naše země má opravdu co nabídnout. Nespočet hustých lesů, čistých přehrad a jezer, uhrančivých vodopádů a historických památek. Pokud máte v okolí milovníka cestování a české přírody, pořiďte mu nový stan. Materiály a speciální vlastnosti jdou neuvěřitelně rychle dopředu, takže ho nový kousek určitě potěší. Vybírejte podle počtu osob, váhy a nepromokavosti.

Foto: Affekt.cz

Stop každodennímu holení

Pro ženu cestovatelku není lepší dárek než IPL epilátor. Na jakém principu epilátor funguje? Záblesky světla postupně (a bezpečně) oslabují vlasovou cibulku, což znamená, že se růst chloupků po několika týdnech výrazně zpomalí. Odpadá potřeba každodenního holení, což bývá při cestování opravdu otravné.

Když jí epilátor pořídíte na Vánoce, do léta bude mít vystaráno. Protože je cena trochu vyšší, můžete se na ni s složit ostatními kamarádkami. A pokud bude vaše kamarádka hodná, určitě vám epilátor ráda půjčí. Stačí ho totiž otřít a je jako nový. Tenhle dárek pro ženu skoro nic nepřekoná. To nám věřte. Holit se až po několika týdnech? No není to sen?

Když honí mlsná

I sportovci by si měli odpočinout a užít si klid a pohodu. Pomozte jim nabrat energii pomocí pochutin. Co dodá energii? Třeba vánoční čokoláda. Aby toho nebylo málo, vytvořte jim dárkový koš. Co do něj? Záleží podle sportu, který vykonávají. Chybu neuděláte s proteinovým práškem, lyofilizovaným ovocem, ořechovými másly, sušeným masem a dalšími dobrotami. Paleo a keto nadšenci si 100% pochutnají na citronové majonéze Hunter Gather.

Pokud váš kamarád či kamarádka chodí do fitka nebo vykonává namáhavý sport, ocení kreatin. A jestli si udržuje figuru, zkuste erythritol, což je jedna z nejzdravějších (a přírodních) variant cukru. Ale jak jsme psali na začátku, nebojte se tam propašovat i nějakou čokoládovou chuťovku.

Zkušenosti čtenářů

Medvěd

Dobrý den,
díky za bezvadné rady, ale rozhodně nepřikupujte ke koupacím plenkám nafukovací rukávky pro děti. Jsou pro plavání, ale i obyčejné koupání, zcela nevhodné. Dítě se kvůli nim neudrží ve splývavé poloze, která je pro plavání zásadní. Navíc omezuje pohyb dětských ručiček. Dítě nedostane ruce k tělu, nepřipaží. Ale především rukávky jsou pro dítě nebezpečné. Mohou se vyfouknout či při špatném nafouknutí sklouznout a malér je na světě.
Když už byste přece jen nějakou pomůcku pro dítě chtěli k plenkám koupit, tak raději pořiďte např. pásek s pěnovými plováky. Pokud byste trvali na rukávcích, tak kupte polyethylénové. Jsou výrazně bezpečnější. Můžete je využít i jako podhlavník, když dítě leží ve vodě na zádech, nebo třeba i jako malou destičku. No, a nakonec i jako ty rukávky :-). Tyhle se ovšem nepropíchnou, tudíž vám neutečou. Přeji krásné Vánoce.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: