Jak psát z cest? Je možné se to naučit?

Jak psát z cest? Je možné se to naučit?

Určitě jste někdy přemýšleli, jaké by to bylo psát pořádné články a zachytit něco ze svých cenných cestovatelských zkušeností. Zkuste se to naučit na našem unikátním worshopu tvůrčího psaní 4. listopadu v Praze.

Což takhle si pomoci některým z workshopů zaměřeného na články a blogy z cest?

Vyzkoušejte unikátní workshop serveru HedvábnáStezka.cz, na kterém se dozvíte profesionální “tipy a triky”, které vám pomohou vaše příspěvky, blogy a články na cestovatelské weby nasměrovat k ještě větší dokonalosti. Tedy k tomu, abyste dokázali do svých textů ještě výstižněji zachytit to, co jste na cestách zažili a co chcete sdílet s nadšenými čtenáři.

Kdo Vám se vším pomůže?

Průvodcem vám bude Jan Rybář, novinář (13 let pracoval jako zahraniční reportér v MF DNES), fotograf (vítěz Czech Press Photo) a spisovatel (jeho knížka Historky z konce světa byla v roce 2009 v anketě časopisu GEO a serveru HedvábnáStezka.cz zařazena mezi TOP 30 nejlepších česky psaných cestopisů všech dob.) A také lektor všeho možného kreativního, od fotografování po psaní. Více viz Amaze.cz či Fotoguru.cz.

Co je cílem kurzu: Smyslem kurzu je dát vám inspiraci a ukázat osvědčené postupy, jimiž je možné v různých žánrech popsat lépe to, co jste na cestách zažili. Prostě popsat to tak, aby to čtenáři vašich blogů i článků četli ještě s větším zájmem a nadšením.

Co není smyslem kurzu: Tvrdit vám, že něco děláte špatně nebo vám vnucovat, jak psát – psaní je skvělá disciplína, která může mít tisíce podob, a žádné univerzální pravdy (většinou) neexistují. Ale inspirace nikdy není dost…

Kdy: Úterý 4. listopadu 2014, 18:00 – 21.00 (3 hodiny)

Kde: Klub cestovatelů (Karavanseraj), Masarykovo nábřeží 22, Praha 1 (3 minuty od Národního divadla), MAPA ZDE

Cena:  499 Kč

Maximální počet účastníků: 15

export_hs_gallery
Přihlásit se můžete vyplněním formuláře na www.amaze.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: