FOTOEXPO 2015 – veletrh a festival současné fotografie se blíží

FOTOEXPO 2015 – veletrh a festival současné fotografie se blíží

Ulice, láska, adrenalin, tři stěžejní témata soutěže fototalent. Tu kromě dalších novinek z oboru přinese 17. října festival FOTOEXPO.

Třetí ročník veletrhu a festivalu současné fotografie FOTOEXPO bude zahájen v sobotu 17.října 2015 v Národním domě na Vinohradech.

Už teď se můžete těšit na novinky z oblasti fotografie, tisku, příslušenství a ukládání dat, na workshopy, besedy a semináře. Vystavovatelé předvedou to nejžhavější ze svého portfolia, odborníci vás seznámí se speciálními fotografickými technikami a velká jména fotografického světa vás nenechají na pochybách, že jste se ocitli v exkluzivní společnosti.

Foto talent - LáskaFoto talent – Láska

Foto talent roku 2015

I tento rok je součástí doprovodného programu velká fotografická soutěž FOTOTALENT 2015. Základní kolo soutěže bude probíhat od 1. 6. 2015 do 31. 8. 2015. Ukončení příjímání soutěžních fotografií je 31. 8. 2015 ve 24:00 hod. Soutěžit můžete hned ve třech velkých tématech.

1. V ulicích – ulice poskytují nepřeberné množství neopakovatelných situací. Rozhodující okamžiky, koloběh života, detaily a proměny prostoru kolem vás. Z toho všeho může vzniknout originální fotografie.

2. Láska – láska má mnoho podob a právem je tak jedním z nejpopulárnějších námětů.  Téma lásky přímo vybízí k zachycení radosti, citu, úsměvů, chvil a fotografií, na které se nezapomíná.

3. Adrenalin – co všechno pro vás může být adrenalinovým zážitkem? Pohyb, rychlost, strach, nadšení nebo pokořená výzva? Jedinečné adrenalinové zážitky na vašich fotografiích.

Detailní harmonogram, podmínky a postup jak přihlásit své fotografie najdete na webových stránkách fotoexpo.cz.

Buďte kreativní, buďte jedineční. Fotoexpo bude pro příznivce fotografie opět výjimečným dnem.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: