HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování kamkoliv

Zaručeně neprobádaní domorodci :-)

Martin T.

Chtěl bych cestovat na Mars. Zaprvé tam ještě žijí prý nějaká neprobádaná etnika, zadruhé tam ještě zatím nebyl žádný významný český objevitel, dokonce ani p. Švaříček. Ještě ale nevím, jak se tam dostanu. Zřejmě přes Cape Canaveral, Kourou či low-cost Bajkonur. Každé info ocením. Případně se mi, milí spolucestovatelé, hlašte !

Zkušenosti čtenářů

maja

koukám, že nejgeniálnější nápady se rodí po půlnoci, co?:)) OK, jedu s tebou.. je nevím, co takovým neprobádaným marťánkům dovézt jako dárešek?:) a taky – jsou mezi nimi i lidožrouti?:))

Martin T.
maja:

Lidožrouti – pokud budeme mít štěstí. Cestopis pak bude mnohem zajímavější. Dárky nebereme, abychom domorodce nezkazili… Nerad bych měl na svědomí negativní vliv masového turismu. Jinak si samozřejmě beru pivo a řízky.

alf
Martin T.:

Žijí ti domorodci ale v úplné chudobě? Jinak by mě to moc nezajímalo. Chtěl bych vidět hodně chudé vesnice, nejlépe takové co jsou úplně na dně. Samozřejmě je nebudeme nijak kazit naší civilizací a necháme je v klidu v té chudobě dožít.

zero

Prosim prozrad mi www-stranky na low cost Bajkonur. Myslis si, ze 5000,- CZK mi na letenku bude stacit? Jestli ne, tak zbytek musim dojet stopem…

David G
zero:

Stopem by to neměl být problém, v příštích 70 letech určitě něco pojede. Bývá to sice dost plné, tak budeš muset letět asi na střeše, ale ušetříš 5000 Kč, takže se to nepohodlí i čekání vyplatí.

redakce
David G:

VZHLEDEM K ZÁVAŽNOSTI TÉMATU JSME JE PŘESUNULI NA HLAVNÍ STRÁNKU.

http://www.hedvabnastezka.cz/archiv/za-neprobadanymi-domorodci-na-mars

Diskuse pokračuje tam.
Díky

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: