HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Thajsko, Barma, Kambodža, Laos a Vietnam

www.myvietnamvisa.com

RoFo

Má někdo zkušenost s vízy do Vietnamu přes uvedený web? Mělo by to být rychlejší, levnější a jednodušší, než přes ambasádu ale nevím jestli v tom není nějaký háček ….

Zkušenosti čtenářů

Renáta

Taky by mě to zajímalo. Na ambasádě v Praze chtějí „jen“ 1200,- oproti CK a zprosředkovatelům. Ale nechci, aby se mi stalo, že přijedu do Vietnamu a nebudu mít visum. Když jsem na AMB mailovala, napslai mi, že je jen na mě, jak se rozhodnu. Díky za radu.

John

Ahoj, napište Jirkovi, žije tam http://vietnamtravel.cz/

Renáta

Budu asi přeci jen zajišťovat visa do Vietnamu v Praze. Může mi tam zajet sestra. My letíme 25.4. Pokud se někdo z Ostravska a okolí najde, v termínu do cca konce března – dle zájmu a dohody, může to vzít a vyřídit všem, také potom vyzvednout. Zaplatili bysme jen dopravu, cena visa na konzulátu 1200,-Kč. Pokud by měl někdo zájem, pište na mail.

Soňa
Renáta:

Ahoj a letíte cez Varšavu do Hanoja? My tiež ideme 25. 4. a víza budem vybavoať cez web. Ja by som musela ísť do Viedne a niekde som čítala, že cez web je to OK.

Renáta
Soňa:

Ahoj Soňo, letíme z Prahy-Moskva-Hanoi,pak hned přelet do saigonu a vracet se na sever. Snad bude kolem 8-10.5. na Ha Long tepleji a jasno.
J:
můžeš se mi ozvat – zajímaly by mě tvé zkušenosti a hlavně, jak to pak hodní na letišti v Hanoi. Moc díky.

Soňa
Renáta:

Čau, pre mňa je to tiež prvá návšteva Vietnamu, takže dopredu Ti nepoviem ako to tam chodí. Keď však absovujem to letisku v Hanoji, tak napíšem ako to prebieha. Inak som sa potešila, že sme mohli mať spoločnosť, no nič a pekné zážitky.

j

Mam zkusenosti s http://www.Visa-Vietnam.Org, bylo to ok, tvoji adresu nevim, snad pouze jina agentura….

Minh Tri lai

Dobrý den ,
Já jsem Vietnamec .Pocházím z Hanoje a bydlím v Turnově .Udělal jsem pro hodně Čechů na Liberecsku víza do Vietnamu:
– stojí 800,- Kč pro jednoukrát na 30 dní pobytu
– stačí mi pošlete naskernovaný Váš cestovní pas
– 7 pracovních dní Vám posílám vyřízené rozhodnutí o udělení VN víza .To rozhodnutí ve Vietnamu na letišti v Hanoji anebo v Saigonu ukažte a Vám za 25 USD zalepí úředník VN vízum do Vašeho pasu .
– odpadá by zbytečně 2 X fyzicky na VN ambásadě v Praze
Cenově mnohem výhodněji .Přesílám jako ukázky pár vyřízených víz na Váš mailík.
Nabízím bezkonkurenční ceny letenek do Vietnamu : v květnu zpátečka od 13200 Kč + konzultace o ubytování a porady konkrétních výletů ve Vietnamu zadarmo
Pro užitečné info , napište mi na : triolan@tiscali.cz anebo na 602340997 , pan Tri

Tomáš, Vietnamisa.cz

Od 1.1.2013 jsou změny v online vízech – viz. http://www.vietnamisa.cz . Vietnamci zdražili poplatky za vydání na letištích..

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: