HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Indie, Srí Lanka, Nepál a Bangladéš

Vystavení indického víza v třetí zemi

pavel

Rád bych se zeptal, zda máte zkušenost s vystavením indického víza ve třetí zemi, v Thajsku, nebo eventuelně v Malajsii. Lze to provést?
díky

Zkušenosti čtenářů

Veronika

Toto by ma tiež zaujímalo, keďže by som chcela na Sri lanku a odtial cez Indiu do Nepalu…
Ď.

Zuza
Veronika:

Máme presne rovnaký plán:) Nevieš, ako sa najlacnejšie dostať na Sri Lanku? Zatiaľ sme našli len letenky, ktoré sa nám zdali dosť drahé, takže to nakoniec možno vynecháme a pojdeme rovno do Indie. A nevieš náhodou, ako je to s trajektom medzi Sri Lankou a Indiou, dá sa tam presunúť už aj takýmto sposobom?

kitty
Zuza:

Trajekt z indie na srí lanku už funguje, viz tady v jedné aktualitě (ty jsou na homepage vlevo nahoře)

David

Pokud vím, tak to nejde. Přinejmenším poslední roky co pamatuju to nešlo. Lidé si posílali z Thajska do Prahy, aby jim to tam někdo známý vyřídil a poslal zpět.

monika
David:

Myslim, ze se ted situace zmenila – na Sri Lance jsem si chtela zadat o vizum do Indie a krom obvyklych pozadavku nic specialniho nezadali ani se netvarili, ze bych vizum nemela dostat /nakonec jsem o ne vsak nezadala kvuli zmene mych cest. planu/. Vizum vydavaji v Colombu i Kandy.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: