Spolucestování Evropa

Výlet na Sicílii autem !

jansweetener

Hledám spolucestovatelku kolem 70 let na podzimní cestu po Itálii přes Řím až na Sicílii . Jan

Zkušenosti čtenářů

jansweetener

Žádná oběť magore , nebo blbá kundo . Kdybyste byli příčetní ( on či ona ) tak by to byla jiná káva . Takhle se jděte vysrat oba !

Jirka

Jane, vám nedochází pár věcí:

1) Je dost možné, že všechny ty zlé a sprosté nadávky vám dost možná píše jen jeden ubožák pod různými jmény (ženskými i mužskými). Není zase takový problém to rozpoznat, stejně tak jako většinou poznám, jestli píšete sprosté nadávky vy nebo někdo vaším jménem.

2) Dělá to schválně, aby vás vyprovokoval, a vy začal sprostě nadávat – i když je zřejmé, že ne všechny sprosťárny vaším jménem píšete vy.

3) Za ty roky (já vás poprvé zaznamenal kolem 2012) jste se tady už 1000x tak ztrapnil, že pokud se tady náhodou neobjeví nějaká nová důchodkyně (ty na portály jako je tenhle vesměs opravdu nechodí), a neodpoví vám, než vás ten zoufalec zase napadne, nemáte vůbec žádnou šanci.

4) Za tu spoustu let tady opravdu dáváte stejný inzerát snad každý den, což je trapné a ubohé.

5) Za ty roky tady bylo na vás spousta špatných recenzí od lidí, kteří vás znají a od vás neuvěřitelné množství zlých a sprostých nadávek – i když je pravda, že se většinou jen bráníte útokům, což ale není omluva.

6) Hedvábná stezka bývala fajn, i já tady kdysi milou parťačku našel. Nedávno jsem si sem po asi 6 letech na cestách dal inzerát, a stejně jako dříve hloupí a zakompexovaní závistivci mi inzerát zničili – a jak koukám, děje se to tady většině lidí. A člověk je tady bezbranný, jakmile někdo začal opakovaně psát hnusné a zlé útoky mým jménem, požádal jsem adminy o smazání inzerátu.

7) Je vám ke cti, že alespoň používáte stále své jméno, a když vás nikdo neprudí, jste i upřímný – což je fajn.

Řešení:

8) Vaše inzeráty do kategorie „Kamkoliv“ nepatří, už deset let je to pořád to samé – Sicílie. Patří jen do „Evropa“, tady je to spam, a spoustě lidí vadí.

9) Tady už jste všem k smíchu a 1000x se tak ztrapnil, že nemáte sebemenší šanci na úspěch.

10) Doporučil bych sem dávat inzerát maximálně jednou za měsíc a jen do správné kategorie, a nikdy na nic nereagovat. Ideálně ho sem už nedávat vůbec.

11) Udělejte si účet na Facebooku, upřímný, pár fotek auta a něco z posledního výletu, přihlaste se do cestovatelské skupiny (např. Spoucestování 50+ je pro vás vhodná), chovejte se slušně a zdvořile, nikdy na nic nereagujte (tedy pokud se vás někdo zeptá na něco k výletu, tak samozřejmě ano), a když vás někdo bude napadat, stačí nahlásit moderátorům, a/nebo ho zablokovat a máte klid. V jedné velké skupině cestovatelů vidím často paní v důchodovém věku, které parťáka marně hledají.

12) Pokud jste ale opravdu zlý důchodce z Karlových Varů s tak špatnou pověstí, která vás všude předchází, tak na FB si tu špatnou zkušenost lidi řeknou, a končíte. Stejně jako jste skončil tady, a už 10 let tady denně spamujete zbytečně. I na FB doporučuji inzerovat maximálně jednou za měsíc, napsat toho o sobě a svých zájmech více, taky více k tomu výletu (délka, přibližný rozpočet, co dotyčná může vidět, jestli spíš památky, přírodu nebo města, jestli se vaří nebo jí venku, atd.). A vždy je lepší více nabízet a méně požadovat…

Jirka

Tak to mě těší, že jsem to nepsal zbytečně – jsem si říkal, že vám to třeba pomůže. Přeji hodně štěstí.

Jirka

Tak vidím, že to co jsem vám psal, opravdu k ničemu nebylo – a nadáváte dál.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: