HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Thajsko, Barma, Kambodža, Laos a Vietnam

Vietnam, Kamobodža, Laos, Thajsko – rady na cestu při kávičce

marketa

Ahoj
našel by se někdo z Brna, kdo byl nedávno v těchto zemích a zašel by na kafe, vínko, popovídat a dát pár cenných rad. Případně koupíme i průvodce a mapy.

díky

m.

Zkušenosti čtenářů

Andrea

Ahoj,

rádi bychom vyrazili koncem srpna na 3 týdny do Vietnamu. Opravdu se nedá sehnat vízum přímo ve Vietnamu? Já si ho tu vyřídím, tak snad si ho můj přítel zajistí v Korei. Chtěla bych spojit týden potápění a odpočinku na Wales Island. Nebyl jste tam někdo? Prý je to fajn místo na potápko a koupání nijak turisticky rušný. Pak bych určitě poznala ráda, co nejvíce zajímavých míst, ale je toho tam spoustu, že nevím kam dřív. Neporadil by mi někdo takový dobrý průřez,co si určitě nenechat ujít.. (historie, výšlapy a příroda).. moc děkuju za jakýkoli info..

Palo

Cau Marketo,
mozem ti zdarma pozicat LP Vietnam. Na ako dlho chces, teda na dobu planovania aj pobytu. Je v cestine a asi 3 roky stary. Ale to by nemalo vadit, aktualne ceny beztak zistite na mieste.
Byvam v Brne, takze odovzdat ti to mozem hocikedy po praci. Ak mas zaujem, pis mi sem, alebo na pavol.okenka@gmail.com

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: