Volná diskuse

velky kanon krym

karel

dneska jsme se vratili z krymu vsechno bylo ok , ale návštěva kanonu nemá cenu je to ztráta peněz i času procházka u berounky je lepší.

Zkušenosti čtenářů

vojta

To je zajimava informace… My se na Krym chystame v puli rijna. Nchtel by ses o ceste trosku vic rozepsat? Zminit se treba o tom, co se ti tam naopak libilo, za kolik se tam da sehnat ubytvani, cokoliv te napadne a co by mohlo zajimat potencialni cestovatele… Dik

vlk

Chtěl bych apelovat na příspěvek Karla, s kterým plně souhlasím a varovat před další „senzací“ Krymu kterým je „velký“ vodopád.Stejný požitek si přivezete z každého většího kamenolomu když budete pozorovat stéhající vodu po stěnách.Pozoruhodné ovšem je,že tyto „atrakce“ jsou zpoplatňovány!

karel

Přeju Vám pěknou cestu.Levné hotely na Ukrajine nefrčí,ale na každém nádraží jsou ony legendární bábušky s papírem komnata nebo kvartir,byli jsme 4 a tak jsme si brali celý byt za 10-11usd na hlavu.dobrej ulet je partizánský muzeum u Oděssy, krásná je jeskyně Mramornaja na Krymu. Až pojedete vlakem tak si ho rezervujte 2-3 dny předem pokud budete chtít spát v pohodě, nebo se připravte na tzv. obščij kde si svoje místo na slunci musí vybojovat každý sám,doporučuji být na peronu včas!Jinak se nám na Ukrajině líbilo i nám tam chutnalo doporučuju hospodu v centrálním rynku v Jaltě hned u hlavního vchodu. Ještě jednou hodně štěstí a pozor na GORILKU!!! Karel.

Lenka

ahoj, ke Krymu a velkemu kanonu – byla jsem tam letos v srpnu, priroda je krasna, ale i ta nejaktualnejsi mapa je mimo, znaceni nesedi, ani mistni se v terenu nijak zvlast nevyznaji, hory jsou tam strme, hrebenovky nehrozi…kazdopadne je v horach pohoda, narozdil od prelidneneho pobrezi, ktere je sice nadherne, ale casto ho hyzdi panelaky, ale to k tomu tak nejak patri..Krym kazdopadne doporucuju.

Raduz

I ja musim velmi souhlasit s hodnocenim velkeho kanonu – opravdu to za to nestoji – zajímavá může být procházka zpátky stezkou do Jalty. My to brali na druhou stranu na Aj-Petri (nejvyšší vrchol) – a mohu jen doporučit

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: