HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování kamkoliv

Turecko stopem

Bára

Ahoj všeci!V červenci plánujeme procestovat stopem Turecko(cca měsíc).Neměl byl někdo zájem se přidat k páru nadšenců?Pokud byste měli zájem a chtěli více info, tak napište mejl na Aquari@centrum.cz

Zkušenosti čtenářů

Petr

Původně jsem chtěl jet až v srpnu,ale možná změním plány,protože mi odpadl jeden parťák na cesty.Kam byste chtěli vyrazit?Já loni najezdil po Turecku asi 4000 km stopem a bylo to super.Letos jsem kamarádem z Erzrumu pozvaný na Kačkar raftovat,tak když budete chtít a budeme mít stejné cíle a způsob cestovaní,tak můžem vyrazit.Nespím po hotelích a nejezdím mezi turisty.

Zatím se mejte ahoj Petr

Rel8iver

Cau, ja v cervenci vyrazim taky smer turecko a pak dal na vychod a taky chci projet turecko stopem. Zajimalo by mne, jak se chcete dostat do turecka, paac ja jsem chtel stopovat pres rumunsko/bulharsko a pak turecko, ale vetsina lidi mne od ru./bu. stopem odrazuje.

Petr
Rel8iver:

Ahojky,
myslím si že Rumunska se bát nemusíš,pokud se budeš vyhýbat turistickým letoviskům,kterých je v Rumunsku pramálo.Já tam byl už asi pětkrát a dokonce několikrát i s malými dětmi.Co se týká Bulharska,tak nemám dobré vspomínky.Na hranicích bez úplatku stojíš spoustu hodin a bez věčných úplatků se po této zemi nikam nedostaneš.Byl bych rád kdyby tomu tak nebylo,ale jiný názor od cestovatelů mého typu jsem zatím neslyšel.Nevím proč tomu tak je,když v jiných zemích jsem se v takovém měřítku s ničím takovým, nesetkal.

jeff
Petr:

já nemám dobrý zkušenosti ze Srbska, docela nebezpečný a agresívní lidé,jezdím normálně stopem, ale tuhle destinaci raději projet dopravou.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: