HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Thajsko, Barma, Kambodža, Laos a Vietnam

Thasko s ročním dítětem

Jana

Ahoj cestovatelé,
nemáte někdo zkušenosti s cestováním do Thajska s malým dítětem?
Ráda bych se zeptala, jestli se tam dají sehnat nějaké přesnídávky a zavařeniny zhruba pro roční dítě?
My byli v Thajsku před pár lety, ale tenkrát jsme měli jiné zájmy. Teď bychom rádi vyrazili s naším synem, jen se nám nechce vozit pro něho jídlo.
dík.
J.

Zkušenosti čtenářů

Jirka

Sice zalezi na tom kde budete ale vpodstate se da rici ze v Thajskych obchodech koupite vse zakladni pro rocni dite.

Jana2
Jirka:

S jak starym ditetem jste jiz do Thajska kdo cestovali? Jaky vek je optimalni? Resp. je lepsi vyrazit treba s pulrocnim, nebo pockat az mu budou dva? 🙂

MartinT.
Jana2:

Já navštívil Indonésii s 15-měsíčním synem. Myslím, že v tomto věku už je cestování vhodnější, pokud už sám běhá, lépe vnímá, uvědomuje si více svět okolo… apod. Půlroční kojenec je něco jako velmi drahé příruční zavazadlo 🙂 Ale nemám na to jednoznačnou odpověď. Mohu jen říci, že pobyt u indonéské babičky ve městě Surabaya jsme museli po 2 týdnech předčasně ukončit (kvůli vedru/klimatizaci a souvisejícím problémům), naopak například týdenní pobyt na pobřeží Sulawesi (v přírodě) byl bez problémů. Pro dítě je cestování v tropickém klimatu dost náročné, únavné a musí se s tím počítat. Není legrace mít své malé dítě na cestách v tropech s teplotami či horečkami.

livie

V thajsku je veliky sortiment vsech nesmyslu pro mimina… asi pro evropany ci co:-), pac asijsky deti vyrostou i bez presnidavek a zavarenin, to jen tady se to moc hroti:-)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: