HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Blízký východ

Sýrie-počasí v měsících listopad/prosinec

Michal

Ahoj, chtěl bych letos na 2-3 týdny cestovat po Sýrii…bohužel vzhledem k mé práci mám dovolenkový termín pouze cca od půlky listopadu do cca půlky prosince ( plus/minus..:-) ). Může mi někdo poradit, jak je to v tuhle roční dobu s počasím tam? Zima? Deštivo? atd… samozřejmě se mi jedná i o určité ,,pohodlí,, při cestování ( každý má raději slunečno, že..:-) ), ale také hlavně s ohledem na fotografování atd..

Zkušenosti čtenářů

Jenda

byl jse mv Sýrii v listopadu…no jak kdy. je-li slunko, je příjemně, čili nepříliš vedro, tak dejmetomu 20 °C. Ale pršet může taky. Počítej s obojím. Jooo a – jsou krátké dny.

rahala

Záleží v jakém místě budeš. Obecně se dá říct, že v tomto termínu bývá přes den tak 5-18C, ale teploty mohou klesat i pod nulu. Také fouká studený vítr a někdy i sněží.

MIchal

Diky, tak snad etch destivych dnu nebude vetsina…
Jinak jeste ty kratke dny-jak asi casove ( hodinove) a jak viditelnost ( spis sero cely den atd..?)

Jenda

neee, žádné šero…sem jen upozorňoval, že se brzy stmívá..no jak ve stejném období u nás. aby sis na 16 – 17 h neplánoval něco, co se kupř. fotí dobře v poledním slunci.
jaké tam je časové pásmo nevím, ale třeba v Izraeli v listopadu v 6 ráno už svítí slunce a stmívá se nějak v 17h, čili evidentně blbě nastavené časové pásmo. Aspon teda pro turisty..

Michal
Jenda:

Jj, tohle jsem tak nejak myslel, diky! To casove pasmo bude, rekl bych, shodne s Izraelem…to by mi sedelo celkem..:-)
No, pomalicku se mi to dava dohromady..:-))

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: