HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Srazy

Sraz (nejen) sólo cestovatelů LBC a UL

Milan

Možná by nebylo špatný, kdyby se sešli lidičky ze severu Čech, kteří mají potřebu nejen cestovat, ale i hrát všechno možný i nemožný, běhat po kopcích, koncertovat i navštěvovat koncerty… a nemají s kým.

Zkušenosti čtenářů

Miki

Ahoj. Povedlo se nějaké setkání cestovatelů v regionu Liberec (Ústí n/L) uskutečnit ? Rád bych se do nějaké party začlenil. děkuji za info.

Milan
Miki:

Ahoj Miki, zatím se nic neuskutečnilo, ale třeba se sem postupně budou lidi hlásit s nápady a představami. Můžeš napsat odkud jsi? Díky

Miki
Milan:

Ahoj. Jsem z Liberce, 54/170/75. Pokud budeš mít zájem, tak se na úvod můžeme klidně sejít pouze ve dvou. Když tak se ozvi na diskuze.cz@email.cz.

Véna

Tož to já bych se také začlenil do nějké cestovatelské party ze severu čech.Tak to vypadá že jsme zatím 3.

Véna

Mno tak lidi….pojdme se dohodnout na nějakém cestovatelském srazu. To tu není nikdo z krutého severu?

Milan
Véna:

Jo, kluci, super, už jsme tři :-).Ale určitě se další lidičky budou postupně přidávat a pak něco po dohodě domluvíme. Miki, já jsem od Rumburka, pokud bych se chystal někam směr Liberec, napíšu na mail.

Miki
Milan:

Platí. Udělám si kdykoliv čas, stačí se ozvat. A odkud pochází prozatím poslední zájemce o společné cestování ? Véno, když tak napiš kontaktní email a prozraď v které části severních Čech žiješ.

Eva Heralová
Milan:

Ahoj kluci,jsem z Ústí a hledám podobné lidi.

Miki
Eva Heralová:

Zdravím Z Liberce. Zanech tady na sebe nějaký kontakt (nejlépe email), abychom mohli do budoucna společně komunikovat.

Milan
Eva Heralová:

Vítej v klubu, Evo :-).

Eva
Milan:

Kluci, dík za uvítání! Koukám, že do „Klubu cestovatelů LBC a UL“ nikdo nepřibyl, takže jsme už asi všichni.Nezbývá než vyrazit!Dejte mi včas vědět!
evher@ seznam.cz

Miki
Eva:

Ahoj. Dík za kontakt a současně rosím o kontaktrovněž Milana s Vénou, abychom mohli začít nějak komunikovat a svolat nějaké společné sezení.

Véna
Miki:

Ahoja lidi,jak tak koukám, tak už se pomalu ale jistě rozrůstáme…jen tak dál.Info o mě: Jsem z Ústí je mi 29 a můžu přijet kamkoliv 🙂
anibak@centrum.cz
Tak cestování zdar.

Milan
Véna:

Zdravím všechny, i já přidávám mail na sebe: pavlata13(at)seznam.cz. Jak jsem psal výše, jsem od Rumburka, je mi 49.

Any
Milan:

Ahoj, jsem z Liberce. Taky bych se přidala k cestovatelům ze severu. Tak až něco naplánujete, dejte vědět, ráda se zúčastním.

Téra
Any:

Ahoj, já jsem od Český Lípy, takže do Rumburka i Liberce jen krok a skok..taaakže se k vám ráda připojím 🙂

Tereza
Téra:

Můj mail: zelenkova.t@gmail.com

Jarka Dugová

Ahoj, jsem z Lbc, je mi 40+, nějak mi uniklo, jestli se sraz uskutečnil či ne. Jarka

Miki
Jarka Dugová:

Prosím o zaslání Tvého kontaktního emailu, myslím že bychom se ještě letos (pokud nebude nikdo proti, tak 28.12. v Liberci) všichni mohli sejít, tak ať vím kam Ti mám zaslat pozvánku. Obdobně bych poprosil o kontakt rovněž zájemkyni schovávající se pod jménem Any. Klidně se můžete obě ozvat na email lipnicky.m@seznam.cz. Děkuji.

Milan
Miki:

Já bych byl pro, jen by stálo za úvahu, zda se nesejít někde na půli cesty, někdo je z Ústí, někdo zase z Liberce. Za sebe říkám, že se přizpůsobím.

Eva
Milan:

Za Ústečáky říkám, že ta zlatá střední je solidní návrh.

Eva:

V tom případě to musí zajistit někdo kdo má bydliště uprostřed, nelze zajišťovat akci v České Lípě z Liberce. Až tedy bude stanoven termín schůzky, tak dejte vědět. Určitě se zúčastním.

Eva

Beru to na svá bedra a navrhuji pivnici Stodola v Žandově u České Lípy / k vidění na netu /.Miki nabízí 28.12. Já bych to posunula o den dřív, ale je to otázka dohody.Tak se vyjádřete.

Milan
Eva:

Žandov mi vyhovuje, oběma termínům jsem schopen se přizpůsobit.

Eva
Eva:

Sorry, tak tenhle typ nevyšel. Mají tam nějaké problémy. Ale jede se dál!Mezi Českou Lípou a Doksy je v Jestřebí půvabná roubenka s hostincem Na Rychtě.

Milan
Eva:

já s tím nemám problém, jsem sice po operaci a v současné době nemůžu řídit,ale do té doby budu snad fit.

Véna

Ahoja,tak jsem se vratil z Francie a bohůžel zase odjíždim pryč.Je mi líto,ale letošního srazu se nemohu zůčastnit.Tak snad to vyjde příští rok. Všem přeji krasné svátky a hlavně chuť cestovat.
Bon voyage Venca.

Eva
Véna:

Počítám tedy s tím Jestřebím 27.12.tak od 14 hod. Od zítřka nejsem na netu, takže Milane, jediný kdo jsi zareagoval, pokud by sis to rozmyslel, dej mi včas vědět na 604755423.

Milan

Přeju všem přítomným na tomto vlákně v roce 2012 hodně zdraví a úchvatného toulání, plného adrenalinu i vlídné krásy. Zároveň věřím, že se nám podaří sladit časy a někde se setkat.

Hanka
Milan:

Ahoj,
jsem z Liberce.Ráda se zůčastním srazu(mám zkušenost se srazy „batůžkářů“ po čtyřicítce,bývá to zajímavá burza informací s promítáním fotek).
Pracuji na volné noze,přizpůsobím se termínu.V Liberci mohu i zorganizovat(napadá mne Milenium,Balada,nebo Hausmanka-u Kozy v Oldřichově)
mail odnikudnikam@gmail.com
mobil 604519573

PS:Liberečáci se mohou sejít na kus řeči hned…(zdravím,Jarko)
Hanka

Gábina
Hanka:

Ahoj, hlásím se do skupiny 🙂 Jsem LBC/JBC.

Miki
Gábina:

Uběhl více než rok a nic se zorganizovat nepovedlo. Nezkusíme to znovu alespoň v regionu Liberec ?

Jarka
Miki:

Ahoj jsem pro. Jarka

Jarka:

Ahoj. Když tak se ozvi na email a zkusíme něco domluvit. Zdraví Miki.

vlasta
Jarka:

Ahoj. Taky bych se ráda přidala a přijela na sraz,tak se mnou počítejte,jestli se to tentokrát povede. Vlasta

Jarka Dugová
Hanka:

Ahoj Hanko, reaguju teprve teď, nějaký sraz cestovatelů v Lbc nebo Jbc se konal a bude konat?Jarka

Šárka
Jarka Dugová:

Ahoj, jsem z Ústí n.L. a také bych se zúčastnila nějakého srazu. Cestování mne baví. Tak se mi ozvěte a dejte vědět. dík

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: