Spolucestování Evropa

Společné výlety a cestování

Iveta

Hledám sympatickou parťačku,parťáka či skupinu lidi na společné výlety a cestování.Jelikož jsem ze západních Čech,konktétně z Klatov,tak hodně chodím na Šumavu,ale není problém i kamkoliv jinam.Kdo má rád turistiku,nechť se mi klidně ozve na mail: [email protected]. Ráda bych také v létě sjížděla vodu,pokud situace dovolí samozřejmě.Věk je mi tak ňák jedno,ale je mi 44let,takže asi nejlépe lidi okolo…abychom si měli také co říct,že.Budu ráda,když se mi ozvou lidi,co opravdu chtějí někam vyjet,chodit na turistiku a né o tom jenom mluvit.Takže spolehlivost a sympatie jsou důležité.Nejlépe,když bychom vytvořili nějakou partu lidí,s kterou by jsme prostě výletovali :-). Přeji krásné Velikonoce.Iveta

Zkušenosti čtenářů

Dušan

Ahoj Iveto,

rád se přidám na nějaký výlet. Kam jezdíš kromě Šumavy?

Dušan

[email protected]

Iveta
Dušan:

Ahoj Dušane,budu ráda,když napíšeš také něco o sobě,odkud jsi,kolik je ti let a tak.Kam by jsi se třeba rád podíval ty?Klidně na můj mail,jak jsem uváděla v inzerátu.Jinak vše je o domluvě,když nechodím na Šumavu,tak se vybere třeba nějaký okruh na mapy.cz nebo nějaká pěkná naučná stezka a jde se🙂.Prostě vše je na domluvě a na pohodu.

Dušan

Ahoj Iveto,

já jsem z Ostravy, tak jezdím většinou do Beskyd, ale lákají mne třeba Brdy, kde jsem ještě nebyl. Kromě hor mám rád i památky, takže často navštěvuji i hrady, zámky nebo historické centra měst. Jinak se mi moc líbí na Balkáně, kam pravidelně jezdím. Navíc bych chtěl v blízké době pořádně procestovat Polsko. S kým tak obvykle cestuješ – sama, s partou, dětmi?

Hezký den

Dušan

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: