Spolucestování kamkoliv

Společné výlety a cestování

Iveta

Hledám sympatickou parťačku,parťáka či skupinu lidi na společné výlety a cestování.Jelikož jsem ze západních Čech,konktétně z Klatov,tak hodně chodím na Šumavu,ale není problém i kamkoliv jinam.Kdo má rád turistiku,nechť se mi klidně ozve na mail: [email protected]. Ráda bych také v létě sjížděla vodu,pokud situace dovolí samozřejmě.Věk je mi tak ňák jedno,ale je mi 44let,takže asi nejlépe lidi okolo…abychom si měli také co říct,že.Budu ráda,když se mi ozvou lidi,co opravdu chtějí někam vyjet,chodit na turistiku a né o tom jenom mluvit.Takže spolehlivost a sympatie jsou důležité.Nejlépe,když bychom vytvořili nějakou partu lidí,s kterou by jsme prostě výletovali :-). Přeji krásné Velikonoce.Iveta

Zkušenosti čtenářů

Jan

A kolik Vám je ? Já hledám štíhlejší ženu 66 – 74 na výlet autem s obytnou ůpravou na Sicílii , nelíbilo by se Vám to ? Jan

Iveta
Jan:

Nelíbilo. Zaprvé jasně píšu, že je mi 44 (takže nechápu, proč se ptáte, když to tam jasně je uvedeno), a zadruhé už jste tady dávno všem k smíchu, jak tady téměř denně už minimálně 7 let píšete přesně to samé, stále dokola.

Tereza
Iveta:

Ten dedek je z Karlovych Varu. Mam i jeho fotografie, ale nevim jak je zde zverejnit. Je jasne, ze ta obytna uprava slouzi k jinym ucelum nez jenom ke spani.

jan7483
Tereza:

Naprosto nechápu , proč se tady objevilo tolik přímo nenávistných pisatatelů i pisatelek . Co je na tom špatného , že hledám spolucestovatelku na výlet na Sicílii ? Byl jsem tam 5 krát , dvakrát ve Španělsku a ve Skandinávii a vždy převážně s dámami z internetu . Určitě nehledám sexík , po operaci rakoviny prostaty mám stejně po žížalkách . Prostě jsem projel skoro celou Evropu , zamiloval jsem se do Sicílie a rád bych tam ještě jednou zajel , dokud ještě udržím volant v rukách . A dovětek : komu se to nelíbí ať mi pr..l políbí ! A ty blběno si uveřejňuj moje fotky horem dolem , ale rozum stejně nedostaneš ! Jan 7483

Iveta
jan7483:

Damami z internetu? Ale ty asi vsechny meli bilou hulku.

Pavel Neuwirth
jan7483:

Nejen jsem procestoval mnoho zemí, ale i dlouhodobe žil a pracoval na několika kontintech. Ale něco takového arogantního, sprostého, zatrpklého a vševědoucího jako je český důchodce jsem nikde na světě nepotkal.

jan7483
Pavel Neuwirth:

Uniká mi system , já jsem zase nikdy nečetl takové nenávistné zhovadilé reakce na můj inzerát . Ano jsem starý , je mi 75 a na rozdíl od těch zoufalců co si píší ty krávoviny dojedu na jeden zátah do Římu , tj. 1 000,- km . Hledám spolucestovatelku na kamarádský výlet , nehledám sex . A tak nechápu ty nenávistné výlevy . A ty Neuwirte kde jsi aroganci , zatrpklost , a vševědoucnost v mé odpovědi to už vůbec nechápu . Podle tvé netolerance a drzosti usuzuji , že tys nedojel ani do p…le . Těším se jak se pobavím až pošlete vaše přiblblé komentáře .

Pavel Neuwirth
jan7483:

Děkuji pane Jane. Potvrdil jste má pravdivá slova.

Pavel Neuwirth
Pavel Neuwirth:

Bez komentáře…

Iveta

Požadam Vás,aby jste se laskavě pod mým příspěvkem,kde hledám lidi na výlety takto nedohadovali!Pokud se chcete dohadovat a urážet,založte si prosím vlastní inzerát! Děkuji.

Iveta

A koukám,že nějaká paní „Iveta“ si tady osvojila moje jméno a hanlivě a nejen ona tady odpovídá na komentáře!Jelikož já jsem poprvé odpověděla až nyní!

Iveta

Pokud se někdo bude chtít domluvit na výlet,pište prosím rovnou na můj mail: [email protected] Děkuji

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: