HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Indie, Srí Lanka, Nepál a Bangladéš

Severní Indie – solidní ubytování za rozunou cenu

vláďa

Dobrý den .
Na podzim se chystáme na kratší návštěvu Indie. Dilí, Jaipur, Bundi, Agra, Varanasi.

Poraďte nám někdo příjené ubytování za přijatelnou cenu. Nesoupeříme o nejlevnější ubytování, ale stačí čistší pokoj,bez blech,švábů a potkanů.Tekoucívoda a WC na okoji jistě potěší. Poraďte cestou i mimo velká města.
Jedeme pronajatým autem.

DÍKY VLÁĎA

Zkušenosti čtenářů

Martin

Neboj, až do nějakého města dojedeš, tak se na tebe sesype několik chytrých radilů a dovedou tě přímo do hotelu. Jestli se ti nebude líbit, půjdeš do jiného, který nebude daleko. Indie je levná, ubytování docela ujde, ubytování je tam spousta. Nic bych tedy tady neřešil a vybíral si ubytování až na místě. Nebudeš mít problém.

David G

Co je „přijatelná cena“? Rád doporučím, ale každý si přijatelnou cenu představuje jinak.

(Jinak ve všech těch městech je hromada ubytování ve všech kategoriích.)

Vláďa
David G:

„Přijatelnou cenu mi doporučte vy. -dvojlužák se sprchou,wc a bez štěnic. V Africe na Sahaře tomu odpovídalo max 500,-Kč vč. snídaně.V Indii se do 500 předpokládám také v pohodě vejdeme.
Do Dilí přilétáme nad ránem a tak si chceme první noc zarezervovat, abychom se po přeletu celí polámani neuseli handrkovat a trmácet z místa na místo.

Dík Vláďa

Martin
Vláďa:

Za 500Kč budeš mít na pokoji i zlaté kliky 😀

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: