Dneska mě přišel mail o změně data času letu a na přestup budu mít jen 30min. Naštěstí je to let domů. Tedy Varšava – Praha, ale nemám tucha, jestli je to ok? Letím, až příští rok v březnu, ale letennky se nám s kámoškou hodily, tak jsem to kupovaly dost dopředu a původně jsem tam měla hodinu na přestup.
Jde něco dělat, když se mění ty časy letů? Jako že by mě ten let třeba stornovaly a domů jsem dojela busem? Letím tam z Tokia a jako nevím aby třeba nebyly nějaké komplikace a pak nestihnout přestup, by bylo blbý.
Dost chaoticke letiste takze 30 min je velky problem. Zrus to a jed autobusem.
Ahoj, minimální čas na přestup ve Varšavě je 40 minut, takže, ten kdo ti vystavil letenku by jí také měl zdarma předělt na další spoj z varšavy do Prahy. Pokud se let nestihne, tak není nárok na další elt, ale pokud by minimální čas na přestup byl splněný, tak ti to aerolinky zdarma předělají.
*o změně času letu