Volná diskuse

POZOR NA RYANAIR!!!

Pavel

Dávejte si všichni velký pozor na tuto pochybnou společnost. Ryanair jsou šmejdi, podvodníci a zloději. Ano, mají pěkné destinace a ještě lepší ceny a na tom oni staví. Párkrát jsem s nima už letěl, no a v tom dobytčáku to člověk ty dvě, tři hodiny vydrží, to zas tak hrozné není. Stalo se mi teď, že nabízeli let do Madridu, termín přes silvestra. Bylo to za super cenu, tak jsme s kámošem neváhali a letenku koupili. Hned na druhý den poslali mail, že byli nuceni let zrušit, a bylo na výběr buď změnit termín letů anebo refundace. Já volil druhou možnost. Ještě psali, že do 7 pracovních dnů pošlou část (asi 60% z ceny) zpět na konto. Už to mě vytočilo, že takhle dovedou vyjebávat s lidma. Dodnes, a už je to přes měsíc nic nepřišlo a je jasný že se toho nedočkám.
Takže jestli nechcete zbytečně vyhodit peníze do koše, tak se těmto zlodějům vyhněte velkým obloukem. Kdyby přeci jen někdo nevěřil, tak ať jde do toho rizika že se mu stane to samé. U mě každopádně skončili.

Zkušenosti čtenářů

Kristýna

Dočkáte, mně vrátili peníze asi po osmi měsících. Psala jsem maily, na ty nereagovali. Asi dvakrát jsem vyplňovala refundační formulář. https://refundclaims.ryanair.com/
Prostě to bude jen déle trvat. Prý nemají lidi na vyřizování žádostí.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: