Spolucestování kamkoliv

Parťák/parťačka na cestování po světě

M.

Ráda bych našla parťáka nebo parťačku (40+) na cestování kdekoliv po světě. Někoho, kdo už je trochu zcestovalý, má zkušenosti (především z cest mimo Evropu), je pohodový a je nadšenec do cestování jako já :o)
Někoho, kdo rád sdílí zážitky, ale dovede řešit i nenadálé situace, které můžou na cestách přijít. Pokud i ty hledáš spolucestovale, napiš. Můžeme dát kávu a popovídat. Budu se těšit :o) Praha.

Zkušenosti čtenářů

Jiří

Ahoj M. Cestoval bych, ale zbylo mi už jen na tu kávu.

Dušan

Ahoj,

mám nějaké zkušenosti s cestami po Asii a Africe. V plánu mám projet střední Asii. Z Evropy se mi líbí na Balkáne, kam se rád vracím. Co máš v planu?

Dušan

[email protected]

Honza

Ahoj, rád se s Tebou potkám u kafe. cestovatel Honza [email protected]

Vlasta

Ahoj M.,

Něco jsem už procestoval, např. Vietnam, Kambodžu, Barmu, Thajsko, Srí Lanku, Maledivy, Dominikánská rep, atd. Ale je toho ještě hodně, co bych chtěl vidět a s někým to sdílet. Z těch nenadálých situací jsou pak dobré historky.

Pokud to máš podobně, rád Tě poznám.

Vlasta (Vlastimil), 44 let, 180/78, Praha 
[email protected]

Kamila

Ahoj, ráda bych se přidala na nějakou cestu, zkušenosti a chuť cestovat mám.Jsem také z Prahy,v případě zájmu napiš prosím na e-mail: [email protected].

Eva

Ráda pojedu kamkoliv. Zcestovalá také jsem, hlavně mimo Evropu. Kdyžtak napiš.

Martindoubrava
Eva:

Také bych mám v plánu vyrazit někam po světě na 2-4 měsíce
Martin 20 let

Robert

Ahoj . Som cestovateľ 4.5 rokoa USA + Santiago de Compostela a veľa EÚ. Ak máš chuť na super dobrodružstvá na ebike v slušnom karavane cca 20dni v Septembri , napíš môžeme sa stretnúť . Dám prednosť žene do 40 r. a 55kg nakoľko mám možnosť zamestnávať skialpovú horalku. Veĺká Fatra.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: