HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Írán, Pákistán, Afghánistán

Létání po Íránu

Michal

Ahoj,

máte někdo zkušenost s vnitrostátními linkami v Íránu, v dubnu se tam chystáme. Přiletíme do Tehránu a potřebovali bychom přeletět do Bushehru. Zajímal by mě názor znalých jaké aerolinky jsou nejlepší (čti nejpezpečnější) a jak nejlépe dopředu koupit letenky. Díky za jakýkoliv postřeh

Michal

Zkušenosti čtenářů

Vladka S.

Ahoj, osobni zkusenost nemam. Chteli jsme prelet na Kish Island, ale nakonec nebylo misto. Nicmene mistni nas od tohoto zrazovali. Tvrdili, ze na vnitrostatni linky jsou nasazovana stara, jiz jinde vyrazena letadla. I oni pry obvykle radeji voli pozemni variantu cesty.

J.

Mám zkušenost se společnostmi Iran Air a Iran Aseman Airlines. Jsou velmi levné, spolehlivé, letadla nová Fokker 100. Je dobré koupit letenku odhadem tak 2 týdny předem, linky jsou často plné, čekat na letišti na wait-listu je nepohodlné. Na palubě vždy malý snack a džus. Pro cestování po Íránu letadlo určitě doporučuji, do Bušehru určitě, to je z Teheránu daleko.

Mirek D

Ahoj, dnes jsme se vrátili z Íránu a využili 2 vnitrostátní lety s Iranair (Teherán-Shiraz a Esfahán-Teherán). Vše naprosto OK, odpovídající našim zvyklostem a standardům. První let jsem bookovali cca 4 hodiny před odletem a druhý asi 4 dny. Obojí přes místní cestovky. Ceny velmi příznivé – asi 900 a 700 Kč na osobu a let. Můžeme doporučit. Určitě velmi vhodná alternativa k několikahodinové cestě busem, byť lux Volvo.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: