Mongolsko, Čína, Tibet

Koronavirus

Lenka

Zdravím všechny cestovatele,
je tu někdo, kdo má letět v dubnu do Číny? Jak to řešíte? Myslíte někdo, že v dubnu bude již bezpečno pro cestování po Číně s ohleden na koronavirus? Zatím zrušili lety , zavřeli památky, ale na jak dlouho?
díky za každou odpověď
Lenka

Zkušenosti čtenářů

P.

Epidemie SARS trvala 8 měsíců, koronavirus se začal šířit v prosinci. Číňani teď zareagovali rychleji, ale případů je víc, tak s dubnem bude lepší nepočítat. Dokud bude trvat nebezpečí šíření, lety do Číny budou z velké části zrušené.

Lenka
P.:

Děkuji moc za odezvu, Ted bych asi měla čekat, jak se k tomu postaví aerolinky , od kterých máme letenky.
Hezký den přeji
Lenka

Kateřina

Ahoj Lenko,
asi bych taky počkala zejména na reakci aerolinek, pak se uvidí…

Lenka

Děkuji Katko,
jiného se asi dělat nedá.
Lenka

pacoš

Teď by rozdávali pokuty,ale sami zmastili co mohli.Hned jak se virus objevil v Číně tak se měl celý stát uvést do karantény.To né oni říkali že nemůžou bránit nikomu v cestování.Tady jsou následky.Ne že pokuty pro obyčejné lidi,ale sami by zasloužili postavit ke zdi,ve všech vládách od Masaryka přes Beneše, Havla až doposud byli v jednotlivých rezortech odborníci jak z kozí piče patrontaška.Neměl jsem nikdy žádné plány a vyhlídky ve svém nuzném životě,ale aby rozhodovali o mém bytí nějací prašivci co rozmrdali republiku,to mě moc sere.

Tomáš
pacoš:

Co pohledava takovy trouba, jako je pacos, na cestovatelskem portalu? Pevne verim, ze clovek s timto pristupem, necestuje po svete. Jenomze otazka je, co s nim 🙂 Nechme ho, on se vyvzteká.

Urbánková

Na přelomu dubna a května máme zaplacen autobusový zájezd do Francie. Dle CK se prozatím zájezd koná. Myslíte že je to reálné?

P.
Urbánková:

Chápu, že CK jsou ve špatné situaci a některé se takto chovají, že asi budou čekat do poslední chvíle, zda se cestovní omezení zruší. Stačí se ale podívat na Wuchan, kde za 2 měsíce od začátku rázných opatření (mnohem účinnějších než jsou dnes v Evropě) se lidi začínají vracet do práce a restrikce pohybu se uvolnily v posledním týdnu v rámci provincie Hubei, ale do Wuchanu se zatím nemůže a i vstup do Hubei je kontrolovaný.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: