HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Thajsko, Barma, Kambodža, Laos a Vietnam

Ko Samet

honza

Nazdarek , po prijezdu do Bangkoku mam par dni volno nez zacnu cestovat smerem na sever. Tak bych je chtel stravit nekde na plazi , cetl jsem ze Ko Samet je asi dve hodky od Bangkoku.Nebyl jste tam nekdo?

Zkušenosti čtenářů

Pavel

Mimo sezonu mohu vřele doporučit. Byli jsme tam v červnu a začátkem listopadu 09 a v obou termínech naprostá spokojenost. Je lepší zvolit nějakou prázdnou pláž dále od přístavu. Foto z června na roads.cz

Petula

Taky vřele doporučuju!! A přiklánim se k Pavlovi, že nejlépe mimo sezonu, já tam byla na začátku prosince 2009. Z Bangkoku (letiště) jsme jeli busem do Pattayi, ale jelikož jsme spíše batůžkáři, tak nás to tam vyděsilo (turismus ble! megahotely ble!)a dalším busem jsme hned jeli k pobřeží, odkud byla přislíbená lodička na Samet – pozor! Budou Tě chtít sedřít z kůže, ale nedej se! My jsme to ukecali na nějakých 1200 Bahtů pro dvě osoby tam i zpět! Na začátku chtějí mnohem víc, chce to smlouvat smlouvat a smlouvat! Nebát se 🙂 Vybrali jsme si pláž Ao CHo, kde jsme byli skoro jediní, měli jsme to asi tak 10 metrů do vody z chatky s klimatizací, jsou tam 2 hospůdky hned na pláži a masáže před nosem, jinak klid, krása, pohoda, dají se udělat procházky k malému jezeru nebo na vyhlídku. Chatku jsme sehnali pro 2 za 800 Bahtů na den, takže skvělé – i se sprchou 🙂 Těch několik dní, co jsme tam pobyli mám zafixované jako jedny z nejpříjemnějších. Kdybys měl nějaké otázky, ozvi se na mail. P.

Vláďa
Petula:

Nějak se nemůžu zbavit dojmu, že vás stejně hrozně natáhli:)

Petra
Vláďa:

A to byla lodicka jen pro Vás dva? Taky mi to prijde drahy.

jon

tady je odpoved z wiki

Ferries from Ban Phe or Nuan Thip (they are about 1/8 mile apart, with Ban Phe to the north opposite a 7-11) to Ko Samet take around 30 to 45 minutes. Only buy a one-way ticket (50 baht), as there’s no discount on round-trip tickets (100 baht) and you won’t have to worry about losing it or finding that your ticket isn’t valid for the most convenient return ferry. The ticket sellers state you must buy your national park ticket from them also.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: