HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Černá Afrika

Keňa ?

Karolína

Ahoj, kamarád jede v září do Keni a láká mě,ať jedu s ním, proto jsem Vás chtěla poprosit o sdělení zkušeností,halvně ohledně bezepčnosti a popřípadě i typ na nákup letenek za dobrou cenu. Děkuji:-)

Zkušenosti čtenářů

Jenda

Byl jsem teda před pár lety a dobrý. Jen o Nairobi se nemluví pěkně…jako že nemáš courat po setmění některými místy. Ovšem je fakt, že když po zemi jezdí bílá holka sama, bere si sebou místního kluka (černý). Jestli mu za to platí a čím, nevím, ale zadara by to těěěžko dělal. Ale nikdo ji nepřepadne ani neokrade.

Karolína
Jenda:

Děkuju ti za odpověď. A myslíš, že je bezpečné tam jet s kamarádem (není z Kei, ale z Brna:-)?

Jenda
Karolína:

to by mělo být v poho…. mrkni na student agency, nevím, zda jsem viděl dobře, ale zahlédl jsem Nairobi za 14 tisíc. No, možná ale z Vídně..

Jenda
Karolína:

to by mělo být v poho…. mrkni na student agency, nevím, zda jsem viděl dobře, ale zahlédl jsem Nairobi za 14 tisíc. No, možná ale z Vídně..

Karolína
Jenda:

Děkuji mockrát. Mohla bych tě ještě poprosit o nějaký kontakt? Protože máš určitě více zkušeností, když už jsi tam byl:-)

Zdenka
Karolína:

Ahoj byla jsem tam ted v lednu. Letenky student agency.
Je tam bezpečno. Jezděte místní taxiky Matatu, nacpou tam sice vic lidi nez je tam místa, ale je to v pohode a stoji to 5-10 KES. Večer se nedoporučuje nikde chodit, ale nám se povedlo dostat se do Mombasy ve 3 ráno a když se nikde necouráš, nikdo se nevtírá. Je dobré se s nimi moc nebavit a dát najevo, že te nezajímají. Je to v pohodě.
Zdenka

dana
Karolína:

ahoj,byli jsme ted v unoru s pritelem v Kena a Uganda a cestovani je v pohode a bezpecnost taky.nedoporucuje se po Nairobi behat v noci a samozrejme nechodit do pochybnych ctvrti a to ani ve dne.letenku jsme meli pres Turkish airlines,cena byla za 450€

petr
dana:

ahoj Dano, prosim te, za tri tydny se s kamoskou chystame na mesic do Ugandy, chtel bych se te na par veci zeptat.
Jak s visama, da se letet primo do Ugandy, popr.jak s visama na hranici mezi Kenou a Ugandou. jaky ockovani povazujes za nezbytne nutny, co vzit nutne s sebou, ponevadz se tam nesezene, poradis repelent? co antimalarika?, popr.dalsi uzitecnou radu eventuelne kontakt. Budem ti vdecny za jakykoli info. Dik
a nechces se treba zbavit LP Ugandy ci Keni.
Petr (usti n/l 774627973)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: