HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Jižní Amerika

Jizni amerika na dva tri mesice od ledna ci unora 2012

pavla

Ahojda vsem shanim spolucestovatele do jizni Ameriky. Nemam jeste presny plan ale zajimaly by me zeme jako Peru, Bolivie, brazilie ci Chille. Jsem schpna privzit i jine zeme nebo nejake ze zminovanych vynechat…Rada bych vyrazila na dva trinebo ctyri mesice..zalezi na hlavne na penezich….ozvete se tu nebo na muj meil pajka.p@email.cz

Zkušenosti čtenářů

Olina

Ahoj, chystám se v zimě do Patagonie. O.

Pavel

Ahoj,
došel ti můj email ?

Patagonie bude nadherna ale v tuto chvili preferuji jine casti…ale dekuji za nabidku

Pepi

Jsem aktualne v Aires a spolucestovatelka se mi musela vratit a chlapa moc nechci blby na vsechno.nemam moc plan jedu kam se mi chce a co mi zrovna poradi Cesi zijici v Jizni Americe a zatim sem nelitoval.Koukni na fotky na face pepicek chose pipka.Zatim nadsen super lidi a super Kontinent 1.1.2012 budu kosek od Aires a dal se uvidi.Finance maly protoze cesi doporucuji byty misto drahych hotelu takze vzdycky vezmu na dva tydny byt a projezdim okoli.V paraguayi sem mel pujcenou Motorku a Auto takze hodne km Argentina sever Brazilie a Paraguayi super byl sem i na vodopadech kde se dalo spat a nejsou tam turisti,proste zijici cesi nezklamali.Spolucestovatelka ma nejaky potize doma.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: