Írán, Pákistán, Afghánistán

Irán – neobvyklé typy, co vidět, frčim za 2 týdny

Tomáš K

hola ola,

na začátku dubna frčim do Iránu, přílet/odlet z Teheranu, v Iranu budu 3 týdny

nemá někdo nějaké speciální typy, kam se podívat? nějaká neobvyklá místa, kam se podívat, a o kterých se moc nepíše?

nebo třeba nějaké kontakty na zajímavý lidičky

díky moc za každý neobvyklý typ 🙂

T

Zkušenosti čtenářů

Jenda

čoveče, teď jsem koukal na nabídku ck crocus mayer. dívni, maj tam toho hafo, většinu vůbec neznám a to jsem se o Írán zajímal a i tam byl. Ale je možné, že to budou památky typu Artemidin chrám v Efezu (jeden povalený sloup na trávníku).

Akim

Čau, kousek od Yazdu je jedna opuštěná vesnice, jmenuje se to Sar-Yazd, a to bylo pomalu to nejlepší, co jsme tam navštívili. Je to docela veliká opuštěná vesnice (vypadá to jako hrad) bez žádných turistů. Ani místní to moc neznali. Běhali jsme tam několik hodin a bomba. Tady máš nějaké foto, abys viděl, že nekecám 🙂 http://akimos.rajce.idnes.cz/2008_-_Iran/#P1050804.JPG

Dana
Akim:

Ahoj, skoukla jsem tvoje fotky, moc pěkný. Díky za typy.

Roman

Tomáši.K.příšti rok letím taky do egypta stím procestovat tuto zem učím se čtvrtým týdnem arabštinu a chtěl bych se ti zeptat musím si vopravdu vzít balík peněz a musím umnět anglicky jinak to nejde.chtěl bych do příštiho roku sehnat pár lidí a odcestovat přemejšlel jsem koupit si vízum na 5 let to by bylo za 48000 kč porad mi jde to tak to nebo si to musím časem prodlužovat víš mám ktý zemi vztah byl jsem na hurghádě a cétil jsem se jak doma kdyš jsem četl tvůj článek a kouknul na fotky tak to tak není lehký ale pokud by jste chtěly nebo rádi by jste společnost byl bych vám zavázán nejsem ten typ co jse hned vrací já vopravdu i přemýšlím zůstat natrvalo i na cestách no a co se peněz týče tak na začátek bych mněl asi 200,000 a v případě že by došli dokážu si poradit v tísnivých situacích pochopitelně i vtěch nejhorších je mi 27 let a nerad bych je promarnil někde na lince pokud by jste mněli zájem mně vzít nebo by jste o někom věděli napište mi vřele a s důvěrou díky.

Jejda
Roman:

..pozoruhodné 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: