HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Indie, Srí Lanka, Nepál a Bangladéš

Indie národní parky

David

Ahojte,
prosím, nevíte, které národní parky v Himachalpradesh nebo Uttraranchalu jsou otevřené i během monzunů? Dočetl jsem se, že Corbett je třeba zavřený. Nemáte s tím nějaké zkušenosti nebo nemůžete doporučit v této oblasti jiné NP, kde nebude problém se dostat?
Díky.
David

Zkušenosti čtenářů

Ahoj,
Prave jsme se z Corbettu vratili, ale byli jsme tam jeste pred 15.6. Bohuzel jsme se neptali, jestli bude jeste otevreny 🙁 I kdyz je otevreny, je tam omezeny pristup navstevniku denne, takze ti mistni nabidnou take pozorovani zvere vcetne projizdky na slonech „outside the park“ za mnohem min penez. Myslim, ze tato moznost by mela byt i kdyz bude Corbett oficialne zavreny. Osobne jsme projizdku „outside the park“ vyuzili a myslim, ze to stalo za to. Problem za monzunu muze byt s cestama (aby byly prujezdne). Myslim, ze do Corbettu se z Dili dostanete, ale dal do hor uz to muze byt zavrene.
Liza

martina

ahoj,
chtela jsem poprosit o nejake info ohledne Corbettu, planujeme se tam jet podivat v listopadu – jake jsou nyni ceny? da se po parku pohybovat pesmo nebo je moznost vyuzit nejakou organizovanou prohlidku? ja potrea se dopredu nahlasit a v kolik se doporucuje zacit prohlidku? Co sloni – projeli ste se? Jaky to je..? 🙂 Moc diky za odpoved.
Martina

Martina

Ahoj Lizo, sim te, a na kolik vas vysla ta projizdka „outside the park“? a kde ste tam byli ubytovani? diky za odpoved

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: