HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Indie, Srí Lanka, Nepál a Bangladéš

Indie Bombaj

Lumír

Ahoj,
chystáme se na začátku příštího roku s manželkou na cestu do Bombaje a jelikož vyrážíme jenom s batůžkem rádi bychom dostali nějaké informace od někoho, kdo tam už byl.Předem moc děkujem.

Zkušenosti čtenářů

Kvetka

ahoj ozvete se mi na mail..jake info by jste radi? byli jsme tam loni..K&A

Yvona
Kvetka:

Ahoj, jak zarezervovat (u koho) letecký spoj Bombaj- Dillí? Yvona

dan
Yvona:

Stačí si vybrat http://www.makemytrip.com/

Jiří
Kvetka:

Milý přátelé,
rád bych se zeptal, jak dlouho to vezme z Bombajského letiště na Bombajskou železniční stanici MUMBAJ CST.Děkuji

Martin
Jiří:

Cesta z Mumbai International, nový terminál trvá na Mumbai CST asi 1,5 – 2 hodiny taxíkem. Hodně záleží na dopravní situaci. V noci je to rychlejší. Doporučuji zakoupit předplacený taxík, zaplatíte u kiosku taxislužby a v taxíku už nic neplatíte. Pozor na taxíky rovnou z ulice, mohou vás natánout až několikanásobně oproti předplacenému.

David

Tak pište konkrétní dotazy…

Lada
David:

Já chci taky do Indie vlakem a autobusem. Zajímalo by mě, jestli má cenu tahat stan. jestli jste nenerazili na knihu, něco jako průvodce o takové cestě.

Lumír

Ahoj,
děkuju Všem za odpovědi.Určitě pochpíte,že mailem není možné se na všechno zeptat a proto bych chtěl poprosit o telefoní kontakt.Idealní by byla samozřejmě osobní schůzka.My jsme z Ostravska a pokud je někdo z našeho okolí rádi ho pozvem někam na večeři a popovídame o Indii.Jinak tel.na nás je 777 159 333.
Díky

Renáta
Lumír:

Konečně nějaký ostravák – cestovatel 🙂 my sice nebyli v Bombaji, ale třeba Ti pomůžou moje stránky http://www.indie.nafoceno.cz nebo http://www.cestovani.nafoceno.cz

Lumír
Renáta:

Ahoj,
četli jsme Váš cestopis a je fakt super.Pokud bydlíte někde v okolí OV rádi Vás pozvem třeba na večeři a budeme tahat jakékoliv info o Indii.když tak pošlete na sebe tel.Náš je 777 159 333.
Díky

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: