HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování kamkoliv

hledám spolucestovatele

nobody

Ahoj,

ráda bych o prázdninách odjela pryč, 2 měsíce mimo ČR, relax a zkušenosti.-) Hledám cosi netradičního a alternativního, ale zatím přesně nevím, kam bych chtěla jet. Lákají mě země jako indie, východní Evropa, pobaltí nebo jsem uvažovala o hippies pláži ve špaňelsku, bohužel se nějak nemůžu rozhodnout, co bych preferovala. Hledám proto někoho sympatického na cestování, s nímž vymyslíme nějaké šílené dobrodružství:-)(tedy vymyslíme kam) Zkušenosti z cestování zatím moc nemám – jen západní evropa, workcampy v sociálních komunitách (francie, belgie, švédsko, maďarsko). Nebráním se ani stopování. Jinak jsem studentka, takže datum odjezdu záleží na dokončení mých zk,předpokládám někdy v červnu. Preferovala bych někoho obdobného věku. Kontakt na mail, pokud jste z Prahy můžeme se i sejít a záměry prodiskutovat.

Zkušenosti čtenářů

peetr

čus.,jeste to plati?taky neco chystam,.kdyztak na mejl petr.glaser@seznam.cz

Tomáš

Ahojky lidičky.Moc rad by jsem take někam vyrazil,ale zatím žádný plán nemám.je mi jedno kam to bude a s kým to bude.Momentálně žiju a pracuju v Norsku a dovolenou mám od 11.7 cca na tři týdny.Máteli někdo nějaký bláznivý nápad a chuť někoho s sebou přibalit na cesty,tak se koukejte ozvat ju? Jinak všem ostatním přeji šťastnou cestu a spoustu krásných zážitků.Tomáš.

petr

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: